Ми згадуємо, що найоптимальніші котирування неперевершеного Вахтана Кікабідзе, кожне слово в серці.

15 січня 2023 р. радянський і грузинський актор, співак і режисер Вахтан Ккабідзе пішли на небо за 85-ий рік свого життя. Про це повідомив грузинський телеканал Mtavari Archi. Причина не повідомляється. Відомий, що митець останнім часом був іл. Вахатнг Кікабідзе, чиї пісні проникають в дуже душу, назавжди залишаться в пам'яті.



через Wikimedia Commons Edition "Сайт" Я глибоко поважаю цей чудовий художник. Ми щиро вітаємо всіх, хто любив його. У цей день ми пам'ятаємо, що митець був схожим і поділяємо його котирування.

19 липня 1938 р. в Тбілісі. Його батько працював журналістом і матір'ю, був професійним співаком. Творча діяльність також привабила Вахтан. Вже під час своєї справи, в 1959 році він став художником в Тбілісі Філармонії.

У 1966 році Вахтан Кікабідзе зірвав у своєму першому фільмі – музична комедія, спрямована на Миколаї Санішвілі «Меце в горах». І через три роки Георгія Данилія запросила Ккабідзе до головної ролі в трагікомедії «Не гройв!»



В цілому фільмографія актора налічує понад 20 робіт. Один з найвідоміших ролей Кікабідзе Валіко Мізандарі у фільмі Георгія Данилія Міміно. Він також відомий своїми ролями у фільмах «Мелодії Вері-Кварталу», «ЦАС уповноважений за визнання» та інших.

Він навіть спрямований на власну комедію, «Здоров'я, мед!» Стрічка отримала Гран-прі на фестивалі в Габрово в 1983 році. У 1985 році він зробив фільм «Людина і всі інші», в якому він відігравав основну роль.



Vakhtang Kikabidze відомий не тільки актором, але і поп-співак. Ми всі знаємо і любимо своїх пісень. У 1978 році за свою роботу отримала Державну премію СРСР. У 1980 році став народний артист Грузії, а в 2013 році – заслужений артист України. Підтримую Україну протягом багатьох років. Для чого кожен українець щиро вдячний.



Вахтан Костянтинович був дуже мудрим чоловіком. Слова своїх пісень були повною з сенсів, які цікаві для розуміння. Сьогодні ми хотіли б згадати найкращі його цитати та вірші.

Про свободу: «Чому не страшно висловити думки. Радянська система навчила нас боятися щось. Я пам'ятаю свою молодь, як мені довелося вирішити найпростіші повсякденні завдання: де купити джинси, ковбаски, сир. Ми не змогли зрозуміти, чому в їх поганому, нібито обертаючи суспільство всі товари у великій кількості. й

На російських митців: «Я вірю, що кожна людина в основному йде від свого особистого себе. У цій ситуації неважливо, яку позицію ви тримаєте. Якщо ви – Кобзон, Пугачєва, Макаревич, головне – це власні переконання. Я повністю підтримую все, що Андрій Макаревич говорить про те, що відбувається і, звичайно, я не повністю поділюся думками інших колег.

Перегляди

Через Вікімедіа Посади, його принципи були чіткими і очевидними. Для чого ми вдячні. Я також хочу пам'ятати свої красиві пісні.

«Десь далеко, де біль закінчується,
Вічно молодий - віра, надія, любов,
Немає одного буде продано для копійки срібла.
Там бруду закінчується, там лежить кінець.

«Ви не можете жити без сумності,
Але хочу побажати друзів,
Так що в радість можна забути,
Що мені довелося пограти недавно.
Я хочу пісні звучати,
Наповнити склянку вином,
Ви всі бажаючі один одному.
Що я хочу зараз. й

Ви можете послухати ваш красивий голос назавжди.

про:blank

Від щирості, чесності і вміння говорити про те, що правда має похилих шанувальників один раз і назавжди. Вахтан Кікабідзе не може бути з нами, але його творчість і думки залишаються з нами назавжди. Вічна пам'ять маестро!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное