Пляшка збила щось і повернулася з пляшечкою, хитрощі зважати на золото

Виноград очищає все! Я змогла переконатися в тому, що я почав загальне очищення і подивився в зливний бак. Я промив туалет кожен тиждень, але це, можливо, найбільш неприваблива частина, я рідко доторкнувся. І в варті, тому що бруд швидко накопичувався, і він зазвичай дуже важко його мити.



Але тепер я не боїться наліт, або іржі, або будь-який інший бруд. Попарений з оцтом, я маю справу з будь-яким забрудненням в дренажному резервуарі для одного або двох. Точно як я це зробити, я докладно розповісти в статті.

Перед очищенням необхідно зняти кришку з дренажного бака. У сучасних моделях унітазів, як правило, спочатку потрібно закрутити зливну кнопку, витягти її, і тільки потім зняти кришку. Що ви бачите під ним навряд чи, будь ласка,.

Я живу в оренду квартиру і в минулому 2 роки я ніколи не очищав зливний бак всередині. Це сором'язлива, звичайно, але вона ніколи не пізно виправити цю помилку. На стінах бака збираються різні забруднення. Це може бути як вапняний наліт і іржі.



Зняття кришки і захоплення тим, що я бачив, наступний крок заблокував кран, відповідальний за подачу води до резервуара. Це потрібно зробити так, щоб вода перестала збирати після зливу. Я зливу воду і озброєну себе в пляшку. 9 відсотків столового оцтуЯкий ви можете придбати в будь-якому магазині продуктів харчування.

Потім кладемо розпилювач в пляшку. Такі обприскувачі продаються в будь-якому магазині з побутовими аксесуарами. За допомогою обприскувача потрібно обприскувати верхню частину зливного бака, де рівень води закінчується. Не можна заспокоїти.



Потім потрібно покласти на рукавички, зволожувати паперові рушники в оцті і посолити їх верхнім баком по периметру. Далі залийте всі вміст пляшки оцтом в туалет і додайте гарячу воду з крану, наповнивши весь бак до лінії забруднення. Температура води становить близько 40-50 градусів. Залийте більше води не варто, це просто почне злити в туалет з оцтом. Не потрібно!

Процес очищення бака від бруду Далі бак повинен дати на годину для відпочинку. У цей час добре знайомиться оцет і бруд. Якщо ви не промивте зливний бак протягом тривалого часу, оцет може дати більше часу для очищення. Після години часу для початку механічного очищення резервуара. Для цього найбільш зручно використовувати довгий (наприклад, для ванної кімнати), а також стару зубну щітку для обробки важкодоступних місць.

р.

Без зливу води з оцтом в туалет, необхідно ретельно очистити всі поверхні щітками. Як довго залежить рівень забруднення. Потім вода повинна бути зливається і знову прогулятися зсередини бака з щітками або жорсткою губкою.

Повідомляємо, що танк не буде ідеально білого кольору. Однак ви зможете видалити значний шар бруду. Потім потрібно перевернути водопостачання в бак і злити його кілька разів.

1616597

Якщо у вас є шанс, У танкі можна залити всю нічй Потім можна очистити всі старі бруд швидше і краще. Якщо ви дійсно можете залишити білий назавжди.

Але давайте чесність: кілька людей хочуть це зробити. Саме тому оцет приходить до порятунку, який очищає все. Я дізнався про це життя хак на YouTube-сторінці «Тіпси для дому». Я розділяю посилання на цей чудовий канал, де ви можете знайти багато корисних відео на різних побутових темах.



Наприклад, ви дізнаєтеся, як без зусиль очистити грилі на газовій плитці або мити підвіконня від жовтих плям. Я також говорив про останні, хоча. Корисний матеріал на цій темі ви знайдете на посилання.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное