Від дитячого віку я навчаю свою дочку, як ходити в каблуки так, щоб ноги не втомилися.

Я хотів би подумати, що ангел Не для всіх жінок. І я один з них, звичайно. Але останнім часом я побачила дуже цікава стаття в Інтернеті. Я дізнався, як вибрати таке взуття так, щоб проблеми з каблуками були вирішені один раз і назавжди.



Виявилося, що в цьому питанні багато нюансів. Я поясню все в деталях пізніше в статті.

Жінки зношені туфлі з декількох причин. Хтось хоче виглядати високорослі, хтось повинен візуально подовжувати ноги, роблячи їх більш тонкими. А деякі люди люблять створювати унікальні образи за допомогою такого взуття.

Що б ваша мета, важливо пам'ятати, як вибрати правильне взуття з каблуками, щоб ноги або спина не боляче від ходьби. Після вивчення всіх нюансів, ви назавжди забудете, що ви колись не змогли ходити в улюблені човни або інше взуття. Ось ми йдемо!

р.

Форма і висота каблука впливає на здоров'я жінки і підлягає певному виду фігури. Наприклад, віденський каблук не перевищує 2 сантиметри. Це ідеально підходить для власників тонких і довгих ніг. Крім того, це найбільш ніжний тип підборів для спини. Прогулянка в цих туфлі в будь-який день, ви навряд чи відчуваєте втоми.

Чоботи часто виготовляють цегла-гельй Довжина не більше 2-4 сантиметрів. Цей каблук підходить для жінок будь-якого розміру і висоти. Це чудовий варіант для тих, хто просто навчається ходити в підборах.



Клин каблукСкладання інвертованої піраміди, універсальної та придатної для всіх. В залежності від його висоти, буде зрозуміло, як комфортно вона повинна ходити в таке взуття. Але немає обмежень.

Також є універсальнийВисота якого становить не менше 8 сантиметрів. Вибираючи ці черевики завжди ризик. Чим вище каблук, тим більше ви відчуєте навантаження на спину. Ви не можете носити ці черевики щодня. Прийміть їх на деякі свята. Крім того, ви не можете ходити швидко в такому взутті. Кожен крок слід враховувати.

_ Новини

Те ж саме йде Студй Якщо ви постійно зносите такі туфлі або сандалі, ви можете легко заробити собі деякі недуги, пов'язані з венами або хребтом.

Щоб дізнатися прогулянку в підборах, важливо вибрати воістину зручне взуття. Оптимальна висота п'яти - 5-7 сантиметрів. Найкраще, що він жир. Особливу увагу приділяють також Взуттяй Занадто вузьке взуття буде натиснути на пальцях і порушити кровообіг. Кукурудзяні кукурудзи та кукурудзи.

Не всі високі каблуки підходять для будь-якої дівчини або жінки. Щоб дізнатися, чи буде зручно ходити в туфлі, поставте взуття на підлогу. А потім намагатися стояти на пальцях, відірвати п'ятниці від землі не менше 3-4 сантиметрів. Якщо ви не можете зробити це, зробіть взуття швидко. Вони не підходять для вас.



Є також один прохолодний життя рубати. Ортопеди вважають, що для визначення ідеальної висоти п'яти потрібно знати довжину стопи. Заміряйте довжину стопи від кінчика пальця до п'яти. Отриманий малюнок потім поділений на 7. З ранку і ввечері краще робити розрахунки. Увечері ноги набрякають трохи, тому ви не отримаєте той же результат, ви можете виводити середнє значення.

При навчанні ходити з підборами, намагатися взяти невеликі вагові кроки. Не кладемо п'яти і носимо на підлогу одночасно. На змах ми ходимо в такому взутті, спочатку наступаємо на носку, а потім на п'яти.



Однак, нещодавно я дізнався, що це право зробити навпаки. Що ви думаєте про це, це життя хак? Я не маю п'яти взуття в домашніх умовах, тому я не можу перевірити. Але я хочу знати вашу точку зору!

Якщо взуття дуже нестійкі, використовуйте їх. силіконовій Це зробить вас більш комфортним носінням цих взуття.



Ось все мудрість сьогодні! Я сподіваюся, що ця стаття була корисною для вас. І якщо ви знаєте інші життєві хакі, з якими ви можете спрощувати ходьба в п'ятому туфлі, обов'язково поділитися ними в коментарях. Я побачу тебе!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное