Вона приніс її італійського чоловіка додому і шкодував, що він не міг приїхати сюди.

Друзі попередили Галину Федоровну: «Людина-Італійка — гранат в сім'ї». Але вона не слухала, оскільки вона думала, що вона зустрілася з любов’ю свого життя. Зняти рожево-кольорові окуляри, коли героїне приніс чоловіка додому і показав, як живе її сім'я. Що не сподобалося чоловіка, читайте далі в статті.



Мій чоловік і я розлучився давно. Я довго не занурився і вирішив, що мені потрібно, якось поліпшити життя. У той час я був дуже щасливий, тому що друг запропонував зламати. Вона сказала, що вона може піти в Італія і заробити гроші. Вона залишила свою дочку в догляді за батьками і вирушила за кордоном. Я жив там 16 років.



За цей час моя донька виросла і одружилася. Вона 26 тепер. Дякую за роботу в Італії (Я подбаю про людей похилого віку і жити в його приватному будинку), я зміг поставити дитину на ноги. Я надав їй житло, і мій син-в-право допоміг мені купити автомобіль.

Я також відремонтував квартиру, де живуть батьки. Я ніколи не був час, щоб побачити мій батько. Він пішов 2 роки тому. Тепер це просто моя мама, яка живе там. Але я не сумний, що я не маю безпосередню участь у житті моєї родини. Я можу допомогти їм фінансово, тому я відчуваю, що мій внесок у щасливе майбутнє.



Я також можу заощадити гроші на літньому віці. Я знаю, що я не буду в Італії назавжди. Я повертаюся до рідної. І чекаю на акуратну і затишну квартиру. Що може бути краще? Я думаю, що я буду купити невелику ділянку, щоб провести весняні та літні дні в природі.

Ми почали змінюватися, коли я почав відносини з італійською мовою. Це син старої людини Я доглядав за. Я долучився до цієї родини, особливо Matteo. Він дуже гідний чоловік. Він завжди платив мені зарплату на час і дав мені бонус. А потім він почав шукати після мене. Я не відчув так, що потрібно тривалий час.



Це Різдво Я вирішив піти додому в сім'ю. Я думав, що Маттео з мене буде чудово. Моє знайомство Я не хочу, щоб познайомитися з сім'єю. Він не схожий на це.

Я чесно не розумію, що проблема була. А потім все впав на місце. Перш за все, Matteo був шокований, щоб побачити оновлення, які я зробив в квартирі мами. І пішов додому до моєї дочки. Італійці також мали кілька сюрпризів. Він не розумів, як я можу працювати в Італії і бути так добре відключений тут в домашніх умовах. І він його гасить.



Коли ми повернулися, я помітив Matteo був холодним для мене. Він навіть повернув ідею підвищення заробітної плати, хоча він був лише нещодавно призначений для цього. При навчанні цього, мої друзі однозначно заявляли, що я зробив смертельну помилку.

Італійці думають, що я жити краще, ніж його, хоча я працюю в його будинку. Це свого роду silly. Я просто дуже фрагмальна жінка, я думаю вперед і не забудьте про мої родичі. Але тут в Італії не потрібно багато жити. Важко купити все для себе. Яким був мій недолік?

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Відчуття в психіці іноді перешкоджає злагодженню людей. Дія Маттео говорить про свою безтурботність і, можливо, навіть заздрість. Він захотів дружині бути бідним, ніж йому. Але це так приступ! Якщо ви любите людину щиро, ви не подбаєте, що його стан.



Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное