Покажіть мені, як привести чоловіка і швидко підштовхуватися до розлучення, немає сил чекати

Є деякі жінки, які серйозно ставляться до неї. як вкрасти чоловіка сім'я. Це право судити їх. Але що про те, коли мова йде про справжню любов? Марія вже кілька років господиня. Любитель не збирається розвести дружину. Якщо дівчина має право піти на екстремальні заходи, щоб отримати чоловіка, читати далі в статті.



Три роки тому я зустрів чоловіка моєї мрії. Це сталося в барі, і там була іскра між нами. Після вечора ми пішли в будинок. Я відчув, як я знаю, що це людина все моє життя. Почуття духу, якщо ви будете.

У той час я не міг уявити, що мій новий супутник мав дружину. Вітя розповіла про це тільки після місяця наших відносин. Я нічого не підозрювала, приступив. Хоча ми завжди зустрічаємось, якщо в секреті: тепер в моєму будинку, то в готелі, в якому він орендував.

р.

Коли я дізнався про шлюб Віті, я зрозумів, що я був коханим. З одного боку я мав славу. Я не думаю, що я коли-небудь взяв на себе таку роль. З іншого боку, я просто хотів бути щасливим. Що я був поруч з цим чоловіком.

Я бачив, що Віта була добре з мене, теж. Ми не тільки подобалися один одному, але розповідали про все. Я знаю все про Віта, з дитинства спогади, як він зустрів дружину. Вони не мали дітей. І що мене заспокоїлися.



Я щиро вірю, що рано чи пізно він залишить її. На першому етапі я не намагався нагадати. Я хотів знати, що я хотів би від наших відносин. Але з часом нічого не змінилося. Ми продовжили бачити один одного в секреті, можливо, ми не бачили один одного протягом тижнів, а потім він знову вийшов, як нічого не сталося.

Роль господині почала втомлювати мене. По-перше, я бажав деякі певні. В житті Віті не сподобалося. По-друге, я відчув шкода за дружину Оля. Вона проживала протягом багатьох років, не знаючи правди. Нещастя жінка не заслуговує.

6 місяців тому я почав говорити про наше майбутнє. Вона сказала, що вона бажала його розлучення, якщо наші відносини не було порожнім словом для нього. Я не хочу маніпулювати. Я був, як я міг з ним. Але це не працює.



Вітя сказав, що він не міг залишити дружину, тому що він не хоче викликати її такого болю. Відомий її з школи. Для нього вона представляє образ ідеальної жінки. Це більше, ніж просто любов або пристрасть.

Я був так сумним, що я був готовий ставити прямо перед Вітею. Але я повернув мене сльози. На наступний день я вирішив зробити все, щоб досягти мети. Але як ви отримуєте чоловіка з сім'ї? Я повністю не впевнена людина. Я не хочу, щоб мати справу в високих тонах, щоб дати ультіматові.



Мій кращий друг говорить мені потрібно сказати Віта я вагітна. Тоді він швидко залишає дружину, бо він довго мріяв стати батьком. А потім, коли все працює, ви можете грати в шоу і попередити, як вагітність закінчена.

Звуки, як план, але дуже ненадійні. Найгірша частина полягає в тому, що я не розумію від народження Віті. Мені 25 років і думав про батьківство. Вітя буде великим танцем. Я не знаю, що робити! Я відчуваю, що я граю гру, яка не виграє. Єдине питання, наскільки серйозними будуть наслідки. Чому він не залишає своєї дружини?

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Будь-яка жінка, яка свідомо стала господинею, повинна зрозуміти, що чоловік не повинен залишити дружину для неї. Такі стосунки завжди є ризиком. І це моральний вибір, який ви робите, коли ви будете романтично залучені до шлюбу. Для того, щоб вимагати все від нього просто приступ. Такі стосунки часто не мають майбутнього. Вітаю?



Покажіть мені, що ви думаєте про обману і які поради ви можете дати головний характер історії?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное