Я сердитися з батьками, які погані купити трикімнатну квартиру.

Покупка Студії У деяких ситуаціях це реальна сальвація. Так, будинок невеликий, але це власне. Це буде логічно, наприклад, для батьків купити таку квартиру для своєї дитини. Хоча, звичайно, не всі батьки думають однаково, як героя цієї історії.



Покупка однокімнатної квартири Андрія була ранньою дитиною з батьками. Можна навіть сказати, рано Або неплановані. У зв'язку з тим, що мама Андрія дізналася про її цікаве становище, вона мала заміжити батько ненародженої дитини. І хоча пара думала про весілля, але така щасть народження дитини в своїх планах не була включена. І батьки захотів дівчину.

Але мені довелося відмовитися під тиском від батьків, друзів і знайомих. Успішне питання «що скаже?» розірвав плани молодої пари. Марина і Юрій змушені були грати на весілля, запросити гостей. Щоб зробити все красивим, як ще? Коли Андрій був маленьким, все, здається, буде добре. Але життя стала нестерпним, коли його молодша сестра Валя народилася.



Після народження Валі, батьки Андрія повністю забули, що вони мають сина. Хлопчик був у 5-му класі, і був скажений цією зміною в батьківському настрої. Вони не згадували його, і якщо вони зробили, це було тому, що вони мали. Андрій спробував повстанці проти своєї сім'ї і вимагати увагу. Але Юрія і Марина не зажадала сина не зловживати, ані фізична сила. Тож хлопець швидко зрозумів, що всі його зусилля неспроможні.

Андрій жив дуже погано. Батьки приділили свою увагу коханому Валентину. Хлопчик став неспокійним у своєму домі. Він тільки мріяв про те, що він скорочився. Весняний і почати жити. І так це сталося, батько Андрія не заборола його.



Молодий чоловік взяв на себе будь-яку роботу. Вантажівка, безпека, офіціантка. Він жив дуже скромно, і врятував всі гроші, отримані. Я думав, що я можу організувати краще життя. Тільки доля замовляється інакше. Хлопець був тривожний дзвін матері та гістеричної: «Увімкнути автомобіль!»



Долі рішення Андрій дав маму Всітак що сестра швидко проходить необхідний хірургічний втручання. Марина переконувала сина, що якщо вона не була для нього, Валя може залишатися ланцюжок назавжди. Сам хлопець не міг зрозуміти, що підказував йому дати гроші. Чи потрібна любов до сестри або бажання бути необхідними та важливими для батьків?

В той час як Валя була в лікарні, її матір сян з нянею про те, як вона і її батько були вдячні за свою основну підтримку. Ми завжди любимо сина. А Андрій розтоплений. Здавалося йому, що він був готовий слухати свого роду слова своєї матері назавжди і прощав його родичів будь-якого провини. Навіть один, хто ніколи не відчував себе щасливим у батьківському домі. Почуття як сиріт перед мамою і татом.



У лікарні було 6 місяців, оскільки Валентина була виділена. У зв’язку з Андрієм, батьками та молодшою сестрою. Він навіть в самому серці сподівався, що вони зможуть створити спілкування і стати справжньою дружньою родиною. Хоча не було часу, щоб подумати про це. Андрій ліворуч Він працював над кожним днем, щоб відновити фінансову ситуацію. Він не очікував своїх батьків, щоб дати йому, що він взяв на лікування Валі, бо його матір сказав, що вони не заощаджували.

Але світ Андрія перетворив радісну історію матері на телефоні: «І ми візьмутьмо трешка!» Просто в районі, де школа Валентина. Така красива квартира, син, у вас немає ідеї. Андрій ледь перетворив мову: «Що таке траншея?» Ви не знаєте, що ви не маєте ніяких грошей? «Діти, вони всі в валютному рахунку». Не вдалося видалити 6 місяців тому. «Чому не можна купити два однокімнатні квартири?» Я вже багато років їздила. Як ви... Чому ви так само знаєте?



Придбання однокімнатної квартири не відбулося. милосердяй Він не міг зрозуміти, як його батьки могли це зробити. Але що ніч, щось зламався всередині хлопця. Він знову протертий від сльози і не торкався нікому в сім'ї. Його батьки намагалися назвати його і навіть приїхали до своєї квартири. батько спробував кинути гроші на сина і звинувачувати його відриву.

Але Андрій пообіцяв себе, не більше сімей Він не буде, крім себе. Його діти ніколи не відчувають дітей-сиріт і ніколи не будуть нехтувати. Неважливо, що багато хто з них народжуються, Андріївський одяг бути хорошим батьком і надійним батьком. Він ніколи не мав таких родичів. Тільки тепер він точно знає, що він повинен бути.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное