Заварені холодні свинячі ніжки, але потім двербеля пан Дад, 30 років він не був.

Повернення батька Це не було очікувано 37-річного. Тато пішов з сім'ї, коли вона була тільки 7. Разом з матір'ю дівчина повинна пройти через дуже складний період. Весь час людина ніколи не волонтерів, щоб допомогти їм. Чому це сталося і для чого з'явився продигал, читати далі в статті.



І пішов, коли я був 7 років. Я пам'ятаю, що ніч дуже добре. На кухні прийшла кричуща, мою матір'ю кричав. А потім я знаходився навколо спостереження мій dad pack його things. Тексти пісень, а це означає: Він не сказав мені слово. Просто подивимося на мене і ходив з квартири. Я не бачив його в 30 років.

Спочатку мама була дуже сумною. Вона припинила їсти, не ходила до роботи. Мені довелося варити. Я знав, як обсмажити яйця, варити макарони і парову вівсяну. Я знаю, що моя мама повинна бути збережена.



Через тиждень я отримав мій мами телефон і назвав її сестра. Тітка Tanya прибув до того ж дня. Я не знаю, що це сталося, якщо це не було. Вона постаралася з матір'ю, постійно розповідаючи її не забувати, що вона мала дочку. І вона відповідальна за мене.

Якось ми вийшли з цього отвору разом. Я роблю в школі, щоб піти в університет на бюджеті. Я зробив це, але після 3-го року мені довелося викинути. Я мав знайти повноцінну роботу, щоб допомогти мамі.



Вона стала серйозною захвату. Дуже багато грошей для лікування. Я щасливий, що я зустрівся з майбутнім чоловіком. Він дійсно допоміг мені отримати мами на ногах. Але через півроку з'явився рецидив. Моя мама була розтоплена перед мною.

Я навчився жити без батька. Я спробував зрозуміти, чому він зникнув і ніколи не повернувся в життя. Я шукав його! Але в той же час я зрозумів, що є сотні і тисячі таких оповідань. Я тільки стала героїні одного з них.

Я ніколи не думав про нього перед мамою. Я знаю, що вона була в багато болю. У роки без нього вона ніколи не зустрілася нікому. Мама просто приймала її самотність. Він пішов. Одну ніч, коли вона була в лікарні, її мама не прокинулася.

р.

Я був 27. Я був одружений протягом декількох років, і місяць після моєї матері помер, я дізнався, що я був вагітним. Життя пішло на звичайному режимі. Він був гірким без мами. Але вона завжди сказала мені, що люди живі, поки вони пам'ятають.

У пам'яті моєї мами я часто варю її улюблені страви. Це були млинці з конденсованими млинцями і, вірити мене, застуди на свинячих ніжках. Коли я був малюком, я сидів на ім'я окремо. Але вона виросла і любила його.



Це блюдо я зробив, коли хтось панує на двері. Я визнав його відразу, хоча я не бачив його в 30 років. Він мій батько. Він сказав, що він хотів говорити мені, але він зрозумів, якщо я не дав йому йти.

Дитина, що живе всередині мене, почала радіти. Тато не забули мене! Але як дорослий, я був лютий. Чому варто поговорити з тим, хто не був у моєму житті протягом 30 років? Незважаючи на ці думки, Я даю батька в квартиру.

Він розповів про свою історію. За його словами, моя мама була проти нашого спілкування. Це було через те, що мій тато пропустив всі мої дні народження, не приїжджав на вихідні і не давав мені подарунки. Хоча він гнав, він ручив їх. Вони просто не потрапили до мене. І знову, бо мій мама.

Р

Мій батько зізнався, щоб боляче мами. Він обдурив на неї і пішов на інший. Але це не означає, що він не хоче говорити мені. Неважливо, скільки він намагався з матір'ю, вона не дала в своїй осаді. А потім я просто припинив зв'язок з ним.

Дад пішов за кордон, бо він не міг знайти роботу. Всі ці роки він жив там, і нещодавно випадково навчився, що матір його померла за 10 років. Старий рубець знову хворий. Так він вирішив знайти мене. Не складно, бо я жити в нашій старій квартирі. Мій чоловік і я відремонтував місце. Це місце дуже важливо для мене.



Я не знаю, що робити зараз. Батько хоче спілкуватися, намагаючись зробити зміни. Але як ви робите, коли 30 років пройшли?

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Я хотів би сказати, що ця історія вчить нас прощення. Але я не впевнений, що головний герой зможе закрити очі на що сталося. Я думаю, щоб отримати разом з батьком, якщо вона дійсно готова, вона буде мати, щоб отримати психотерапія. Але що б не зашкодити таду. Що ви думаєте?

Розкажіть мені, що ви коли-небудь зустрілися з такими історіями?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное