Для утримання мурах в будинку багато жінок переносять дітей і онуків чоловіків

Освіта зрілі до Це жорстке і невимушене. Іноді діти не вимагають уваги від батьків, але тільки фінанси. А родичі обіє, так як можна відмовитися від солодкої душі? Але є також випадки, коли дорослі спадкоємці намагаються випустити старших батьків і залишити їх в петлі. В кінці дуже сумно.

р.

Зцілувати дорослих дітей, Лідія одружена Дмитра, будучи старими. У храмі зустрілися пара і довго спілкувалися дружніми. Вони мали час говорити і усвідомити, що вони нарешті зустрілися. свінгерий Поганий досвід шлюбу за ними, тому спочатку він був дуже страшним для легалізації відносин знову. Але пара дорослих вирішили на таку пригоду другий раз.

р.

Мати і друзі Лідія, хоча не спустошила її для такого вибору, але не поспішала затвердити Дмитра. Ви сказали, що він мав три дітей з першого шлюбу. Де зараз? І якщо він розуміє, що він хоче повернутися до своєї дружини? – бомбардований Ліда з питаннями її подруга. Але жінка стояв її землю.

Дмитро пояснив, що він не підтримує контакт з дружиною і дітьми. «Дуже все від мене. Гроші, квартира, автомобіль, економія. Я був голий і босоніж в середині життя. Вона пішла до свого коханця і взяла дітей. Я спробую підключитися до них протягом багатьох років. Але це все в марно. Я не намагаюся знову, її майбутній чоловік лида. А жінка вірила її.



Але почуття матері Ліди не давав миру. «Це буде важко для вас, дочка. Ви побачите. Один з вирощених дітей буде ходити з пальця, і улюблений тато курсуватиме йому. І всі гроші вийдуть з дому, - сказав Ліда. Але жінка не була. Він і Діма скромно підписали і 5 років жив душу в душі. До того, як дружина помітила, що чоловік приховував свою фінансову ситуацію.



Жорстка реальність Лідія не подумала про що-небудь поганий, але довелося поставити Діма на стіну, коли він відмовився дати пряму відповідь. «У середню дочку дитина стала хворою. Моя бабуся, Жанночка. І було недостатньо грошей на лікування, бо зарплата затримала протягом двох місяців. Моя дочка крила, але сказав, що вона не мала іншого запитати про допомогу. Як я не можу сказати? Схожі «урентні» запити прийшли з двох залишилися синів. Іпотека повинна бути оплачена, автомобіль повинен бути відновлений. Дад завжди підтримує вас. Він завжди був хорошим, він був просто поганий мама, який відокремив їх від нього.

Lida був сердитися і shouted на Dima, Ви не знаєте, що це просто вилучення грошей з вас? Як ви народилися вчора. Так, вони не можуть пропустити свого батька так багато, що вони тільки запам'ятовують його через фінансові труднощі. Тексти пісень, а це означає: І якщо ви ще не зробили, я доведе його до вас. Дмитрі протистояли і розірвав між двома таборами. "Це мій діти!" він шунув. Тільки Лідія була життєздатною.

Він назвав всі три спадкоємці Дмитрі і запросив їх на вечерю. Всім домовленим і на правий день прийшов до Діма і Лідії. У той час як людина була прихована в іншому номері, Lida не соромно і запитала питання безпосередньо: «Для цього старого фольгу багато грошей?» ?



Діти дивилися один одному, але вони не приховують своїх справжніх намірів. «Що ви замовляєте нам з ним? Зрозуміти і прощення? Дякую за не придумати цю схему до. А ми пропустили тато так багато, просто ні слова, дочка Дмитрі. У цей момент в черговому номері вийшов перпетатор свята. Всім здається чути його, тому гості дісталися від пустого столу і кинулися до вхідних дверей.

р.

У парі з'явилася довга розмова. Не вдалося зрозуміти, як він впав на такий очевидний прийом. Лідія зрадила його: Є багато дітей, які дійсно потребують допомоги. Набагато більше, ніж вирощені молоді. Може бути, ми повинні знайти притулок, де ми можемо стати кулі. Чоловік Ліда зловив вогонь одночасно. Вона була більш щасливою, ніж коли-небудь, що гроші будуть дійсно корисними, нехай абсолютно чужі діти.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное