Я хотів відкинути старий кав'ярня, але я навчився 6 прихованих функцій цього дива технології

Домашнього приготування кавових болгарок Вони можуть зробити більше, ніж просто обсмажити кавові зерна. Я кажу без перебільшення: коли такий дивний помічник з'явився на моїй кухні, життя поділився на до і після. Як використовувати кав'ярню в побуті, я докладно описую в статті.



Домашнього приготування кавових болгарок. Зробіть угоду. Кавоварка не блендер. Так, цей пристрій може використовуватися для інших цілей. Але в будь-яких кухонних хитрощах є деякі обмеження. По-перше, кавовий подрібнювач не призначений для дуже високоточних продуктів. По-друге, рідини і масла не повинні потрапити всередину апарату. В іншому випадку ви ризикуєте просто розбити пристрій.

Далі я підкажу вам, які продукти підходять для шліфування в кавовому шліфувальному машині.

  1. Можна сміливо завантажувати в кавовий болгар. пердятй Головне, що вони без оболонок (наприклад, як горіх або макадамія). Також важливо не перевантажити відсік занадто багато продукту. р.



    Додайте його в частини і пам'ятайте, що під час шліфування горіхи почнуть секретувати жир. Тому важливо вчасно зупинитися, якщо ви не хочете отримати горіхову пасту замість порошку горіха. Занадто великі горіхові ядер, наприклад, бразильський горіх, краще різати ножем перед рукою. Так ви знизите навантаження на пристрій.

  2. У кав'ярні можна обробити різними спеціїй Це особливо вірно, якщо потрібно зробити суміш декількох видів перців, наприклад. Також в цьому пристрої легко натерти зубчики, горіх або коріандр.
  3. Кава болгарка підходить для приготування христина беллай Досить розмістити в апараті сушені в сковороді або в духовці хліб, а потім подрібнити його.



  4. Можна подрібнити. насінняй Я використовую кав'ярну майже кожен день, щоб зробити лляне яйце. Для цього я подрібнити льону або насіння шию. Дуже швидко і зручно!



    Я настійно рекомендую не шліфувати насіння льону заздалегідь. У дробленому вигляді вони втрачають корисні властивості і починають окислювати. Таким чином, вони повинні заземлюватися прямо перед застосуванням.

  5. З будь-якої крупи ви можете легко борошно З кавовим подрібнювачем. Я часто робіть це з вівсяною, яку я додаю до фаніки, коли я готую їх на сніданок. До речі, я поділився рецептом цієї поживної страви не так давно.
  6. За допомогою ручного кавового подрібнювача з цукру можна зробити порошокй Це блискучий розчин, так як готовий цукровий пісок в магазинах набагато дорожче. І купуючи цей продукт в готовій формі некомерційний. Але робити його в пару хвилин простіше!



    Експерти не рекомендують шліфувати цукор в електричних кавових подрібнювачах, так як при експлуатації механізму пристрою нагрівають. Це може призвести до того, що цукор починає розтопити, а сам верстат просто розбиває. Але я ніколи не мав цього. Так ви вирішили, що ризикувати.



Якщо ви хочете придбати кавовий болгар виключно для роботи з кавовими квасолями, будь-який тип цього пристрою підійде вам. Однак краще вибрати свінгерий З їх допомогою ви зможете досягти оптимального шліфування якомога швидше.



Якщо Ваше завдання - подрібнити крупи, горіхи та інші тверді продукти, безпечно купити. ручні (механічні) моделій Наприклад, я використовую електричний кавовий болгарка. Я ніколи не зіткнувся з проблемами. Рожеві і горіхи і крупи і насіння. І мій кавовий подрібнювач є найбільш примітивним!

Можливо, ви знаєте про інші незвичайні способи використання кавового подрібнювача. Якщо ви згадували його в коментарях. Давайте поділитися корисними рубками життя з одним!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное