Темний, Білий або Молоко: Який шоколад краще і чому?

Відмінність чорного, молочного та білого шоколаду очевидна. Тим не менш, солодкий зуб не багато читати в ярликах, адже для них найбільш важливий смак делікатесів. Однак склад шоколаду безпосередньо впливає на його якість. Якщо ви попросили мене, Який шоколад краще?Я б сказав без сумніву, що це чорний. Але як ви знаєте, якщо ви тримаєте бар дійсно гарного шоколаду?



На сьогоднішній день я розповім про всі нюанси і розповісти вам, Яка різниця між чорною, молочною та білим шоколадом?й

У різних історичних періодах шоколадні вироби, які відрізняються один від одного. Отже, до початку XVII століття був холодний траурний напій з гірким смаком, отриманим з рубцевих бобів какао. У сімнадцятому і вісімнадцятому столітті європейці відвертають гарячий шоколад. Молоко і різні спеції додали напою.

(доб. 3)

І вже в XIX столітті шоколад був вважати твердою делікатністю у вигляді плитки. Виготовлявся з какао-масла. Цей продукт був доступний голландським хіміком Konrad van Houten. Він розробив спеціальний прес, з яким люди почали отримувати масло какао і порошок какао з тертим какао.



Перший шоколадний бар був виконаний в англійській кондитерській фабрики. До складу входить тертий какао з цукром і ваніллю, а також близько 30-40% олії какао. І зовсім скоро Швейцарія стала лідером у виробництві твердого шоколаду. Було там, що кондитерські вироби з'ясували, як зробити молочний шоколад з чорного кольору, додавши до нього молочний порошок.

Яка різниця між чорною, молочною та білим шоколадом? Класичний чорний шоколад Має гіркий смак. містить щонайменше 55% натуральний порошок какао. Крім цього до неї додають масло какао і цукор. Але останній інгредієнт не може поставити на все. Від інтенсивності гіркоту в шоколаді. Чим більше какао і тим менше цукру в складі, гірше сам шоколад.

Відчайдушний чорний і чорний шоколадй В останньому, як правило, не менше 40% природного какао. У цьому шоколаді часто ставлять різні добавки. Наприклад, горіхи, сухофрукти або консервовані фрукти.



Пілі залишаються найпопулярнішими молочний шоколадй До складу входить масло какао, порошок какао, молочний порошок (або крем) і цукор. Як правило, виробники додають набагато більше цукру до цього лікування, ніж какао. Завдяки цьому продукт отримує такий солодкий смак, який приваблює солодкий зуб.

Також часто додаються багато різних начинок. Це може бути не тільки горіхи або сушені фрукти, але і печиво, вафлі, нугат, йогурт та інші незвичайні продукти. Я особливий фанат крафтового шоколаду з незвичайними смаками. Наприклад, нещодавно я спробував білого шоколаду на основі крему кукурудзи, а також бару молочного шоколаду з зеленою гречкою.

р.

Що стосується білого шоколаду, він включає молочний порошок або вершки, цукор і какао-масло. Відсутність какао-порошку і дає цей колір до делікатесів. Як ароматизатор, виробники часто використовують ванілін. Часто додають в інші види шоколаду.

Як вибрати якісний продукт Якщо ви хочете купити бар справжнього шоколаду, досить достатньо. ретельно вивчити його складй Звичайно, ви хочете купити продукт без багато цукру. Є виробники, які замінюють його з іншими підсолоджувачами, такими як ствія або солодит.



Пам'ятайте, що чим вище вміст натурального какао в шоколаді, тим краще це. Кількість какао зазвичай написана на упаковці у відсотках. Якщо ви не даєте перевагу, і як отримати задоволення від делікатесів, ви можете сміливо вибрати молочний або білий шоколад. Але не забувайте, що худі на таких смачних речах краще. Все повинно бути в модерації!

Покажіть мені, який тип шоколаду, який вам подобається. Можливо, ви зробили це в домашніх умовах?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное