Після розлучення Святослав Вакарчук занурився, алас, як багато чоловіків

Відомий співак Святослав Вакарчук не любить говорити про своє особисте життя. Тим не менш, розмова про це не перестає. Про нову пристрасть передника української групи «Океан Ельзи». Хто це загадкова жінка і чи дійсно серце чоловіка зайнятий, ми дізнаємось пізніше в статті.



Веб-сайт: www.sviatoslav.vakarchuk Святослав Вакарчук Святослав Вакарчук дає багато інтерв’ю. Але він не любить говорити про особисті речі. Тільки сухі факти відомі про любовні справи. Тим не менш, це достатньо для інтригування вірних шанувальників музиканта.

Співачка зустрілася з першою любов’ю в якості студента Львівського національного університету імені Івана Франка. Незважаючи на сором'язливість, він зізнався дівчині в любові, і вони почали ваффрі. Тим не менш, це недовго.



Веб-сайт: www.sviatoslav.vakarchuk На початку 2000-х років Вакарчук почав знайомство з стилістом Лялья Фонарєва. Поціновувачі зібрали дочку жінки з першого шлюбу. Святослав прийняв дівчину. Незважаючи на це, музикант не офіційно легалізовані його союз.

І в червні 2021 року співачка сказала, що між ним і Ляльєю все закінчено. «Ми були і залишаються близькими друзями», - сказав він. У той же місяць стало відомо, що Вакарчук мав сина. Хлопці назвали Ванею після батька музиканта. Очевидно, що мама хлопчика не була Лялья.



Веб-сайт: www.sviatoslav.vakarchuk Знайди, хто народила першу дитину співачки. Мати спадкоємця Євгена Яцюта, виконавчий продюсер провідних українських радіоактивних фільмів. Румор – це те, що Вакарчук – жінка більше одного року. І на Ляль-Фонарева, він фактично одружився в 2015 році.

Святослав Вакарчук став батьком знову У червні 2022 року Святослав став батьком за другий раз. Він повідомив про народження своєї дочки. У Каннах з’явилась Румори, що мати дітей Євгена Яцута. Під літаючим білим сарафаном побачив закруглений живіт жінки.



Instagram / @radioaktivefilm Еугні відомий мати дочку від її першого шлюбу. І її зв'язок з Святославом Вакарчуковим жінці не прокоментують. Ми знайшли свою сторінку Instagram. Тим не менш, вона підтримує приватний блог, з якого ми не змогли побачити повідомлення. Як бачите, зірка пара не хоче поділитися деталями свого особистого життя з громадськістю. І це право!

На сьогоднішній день Святослав Вакарчук є одним з найвідоміших музикантів України. У кар’єрі співачки дано серйозне місце. Але тепер він займається музикою і важливою соціальною діяльністю.

р.

Інстаграм / @sviatoslav.vakarchuk Frontman group "Океан Ельзи" подорожує на окуповані території України та надає благодійні концерти. Він спілкується з людьми, допомагає їм стільки, скільки він може. Музиканти активно бореться на інформаційний фронт, а також підтримує мораль українських бійців, виступаючи в гарячих місцях з концертами.



Веб-сайт: www.sviatoslav.vakarchuk Я думаю, що Васкарчук, як і будь-який інший художник, має право не поділитися з громадськістю деталі його особистого життя. Ось чому це не так? Я думаю один день Святослава має бажання розповісти шанувальникам про матір своїх дітей. Хто знає, він може навіть показати вам, що він виглядає як. Я впевнений, що вони багато лука!

Залишилося подарувати музиканту творче натхнення та нові хіти. Вболівальники по всьому світу з нетерпінням чекають!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное