Вони прийшли до мами без попередження і відкривали двері з ключем.

«Нездатна поведінка моєї матері дала закінчення нашого спілкування», - сказав Марина. Жінка більше не хоче зв'язатися з матір'ю, тому що вона стежить за її новим чоловіком і не думає про наслідки її дій. Остання солома була інцидентом з маленькою дочкою Марини. Що зробив бабуся дівчини, читайте далі в статті.



Мої батьки розлучалися, коли я був підліток. Я не мав нічого пояснити, тому що я міг бачити, що мама і тато не вписалися разом. Він був спокійним і збалансованим, і вона була гістеричною.

Я використовую для боротьби з нею іноді. Але це завжди безтурботно, тому що мій мама ніколи не визнав її перемогами. Після закінчення я пішов на навчання в столиці. Я просто не хочу жити з мамою більше. Моя батько вже переїхала за кордон. Ми зберігаємо в контакті, але рідко дивимося один одному.



Вже кілька років після того, як мій мама знову одружився. Я не схожий на свого нового хлопця. Він завжди незадоволений всім і проживав за принципом, що закинув все. Я не зроблю з самого початку. Але мені не доведеться спілкуватися з ним.

Коли мій мама одружився, Андрій переїхав з нею. Квартира була мами, але він відчував себе власником. Він був вже одружений і мав дитину. Але він не сплачує алімонію. Він не піклується про свого сина.



Коли я одружився і завагітніла, виявилося, що Андрій не може стояти дітям. Щоб принести дитину, щоб відвідати його бабуся, і не було питання. Але я не був. Я не хочу, щоб мій син був в цій атмосфері.

Незважаючи на це, моя мама любила дочку і прийшла до нас. Тільки коли чоловік не був вдома. В інших ситуаціях він вимагає максимальної уваги. Моя мати буквально в'язана як метелик навколо нього. За роки, Андрій прогрівав до своєї дочки. Але я приніс її відвідати.

Акт безвідповідних людей нещодавно був такий день. Мій чоловік і я був запрошений на весілля, але я не хочу привезти дочку там. Крім того, нам довелося зупинитися на ніч і другий день свята. Я зробив особливу композицію з мамою. Також сталося, що Андрій мав піти на поїздці, що день. У будь-якому випадку, ми погодилися, що я дочка до моєї мами за ніч.

На весілля я зрозумів, що я не відчуваю себе добре. Я не хочу залишатися на ніч і просто не міг. Мій чоловік і я вирішив піти в будинок матері, забрати дочку і піти додому. Я завжди маю ключі до моєї мами квартири з мене. Ми не сказали Мама, яку ми повернемося. Не пізно.



Я просто відкрив двері з ключем і прогулявся в квартиру. Що я бачив, що зробив мій волосяний стенд на кінці. Моя дочка скидається в передпокої на кот. А з великого номера прибув гучний звук телебачення. Не знімаючи взуття, я відразу ж летю у вітальню. Я знайшов свою маму і Андрея лежачи на дивані, переглядаючи якусь комедію.

Коли я запитав, чому мій малюк був сплячий в передпокої, Андрій почав кричати, що я мав право відкрити свою квартиру з моїм ключем в такий час. Я впав в осад! Я був сердитися, що я був готовий атакувати його в другий.

р.

Тоді вона сказала, що ми взяли дочку, і в квартирі не буде більше ноги. Але з того, як офіційно це мій будинок матері і відповідно до закону, я отримую його в майбутньому, ми вирішили це питання через суд дуже скоро.

В той час як мій чоловік і дочка були їзда додому, я був струнким. Zhenya reassured мене, сказав, що я був дуже upset. Яка моя реакція? Я попросила мами бути з нею вночі, бо вона боїться спати самостійно. Вона прокидає багато. І мій мати, в її захисті, почав лежати і сказав, що Алута була просто граючи в коридорі, а потім вона впала туди. Що несуть! Не хочу поговорити з цими людьми.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Зрозуміється резиденція Марина. Нездатна поведінка матері і її нового чоловіка важко пояснити. Ви не можете зробити це з молодими дітьми, особливо якщо ви попросите щось зовсім інше.



Я думаю, що краще, дуже просто. обмеження зв'язку з Андріємй Цей чоловік не повинен чекати ніяких глобальних змін. Очевидно, що він паразитує на шлюбі з матір'ю Марини. Але жінка ніколи не розуміє це?

У коментарях, що ви думаєте про цю історію?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное