Миття бруду з господарським милом: процес з усіма тонкощами і секретами

Я спробую очистити квартиру раз на тиждень. Але є місця, де руки доходять набагато рідше. І це дуже марно, тому що вам доведеться мені з ними довше, ніж звичайний. Я хочу розповісти вам сьогодні. Як очистити пластикову підвіконняй Довгий час бореться з жовтими плямами на ньому і, нарешті, знайдено ефективні методи. Трохи зіпсує: все блискуче просто!



Є кілька невеликих хитрощів, з якими можна легко мити будь-який пластиковий підвіконня. Краса цих життєвих хаків полягає в тому, що ви не повинні купувати будь-які побутові хімічні речовини. Ви, ймовірно, є всі засоби для очищення вдома.



Перший ідеальний тандем господарське мило і зубна пастай Вам також знадобиться стара зубна щітка або тверда губка. Процедура проводиться наступним чином. Вологий мило з гарячою водою, щоб зробити його трохи м'яким.

Далі наносите до зубної щітки і протріть плями на підвіконня з ним. Потім віджимають на поверхні трохи більше зубної пасти і натирають виріб на місці, змішування мила і пасти. Після 5-10 хвилин протріть підвіконня сухим. Зникне пляма!



Якщо виникають плями жиру на підвіконні (звичайна проблема на кухні), їх можна видалити за допомогою звичайної водійй Просто покладіть її на губку і протріть всі брудні місця з ним. Потім промийте підвіконня звичайною водою і протріть чистою тканиною. Дядько!

Дивний розчин з соди та оцту та інших засобів Також можна позбутися від плям за допомогою содовай Ця відмінна чистка пари справляється з багатьма забрудненнями на різних поверхнях. І підвіконня не виняток. Засіб допоможе не тільки видалити забруднення, але і відбілити всю поверхню.



Для цього потрібно нанести соду на плями, а потім замочити кухонну губку або тканину оцтом. Потім потріть порошок соди з ним, щоб зробити грейл. На користь цієї компанії ви також можете додати рідина-супй Продовжуємо роботу інструменту на підвіконні протягом 20 хвилин. Потім промийте все і протріть поверхню сухим.

Якщо виникають плями фарб, маркери та інші барвники на підвіконні, можна легко видалити їх за допомогою фарби melamine губкай Перед застосуванням необхідно замочити водою. Працює як тирс, що витирає папір олівцем. Однак на кухні є нюанси. Усе детально розповіли мій колега Ніколая Ладуба у статті за посиланням.



Деякі побутові хімічні речовини можуть бути використані. Наприклад, підвіконня легко змивається плями за допомогою миючий засібй Наносити на поверхню 1 ч.л. пральної продукції та пінопласту її губкою.

Спочатку нанесіть порошок на плями, потім промийте всю підвіконня порошком. Після очищення кілька разів протерти підвіконня вологою тканиною і провітрювати приміщення. Не три підвіконня з твердими щітками, так як вони можуть видалити верхній шар пластикового покриття і зіпсувати підвіконня. З тієї ж причини не можна використовувати спиртову продукцію.

р.

Якщо у вашому арсеналі побутових хитрощів є інші дивні інструменти, обов'язково підкажи про них. Дякуемо!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное