Дивитися і подивитися, чи є підкладка в вашому будинку, два обов'язкові знаки.

Я скаржуся на мій друг Ми були похилими, а потім мій чоловік втратив свою роботу. І багато маленьких неприємностей в пару місяців. Тоді вона сказала, що вона може бути пошкодженням і розповіла, як знайти підкладку в будинку. І я знайшов його. Після того, як ми позбавили від нього, життя почала покращувати.



Редакція "Сайт" Він розповідає про те, що в будинку є вагонка.

Як знайти вагонку в будинку У магії часто використовуються такі речі, як підкладка. Що це таке? Це, як правило, щось гостре. Наприклад, шпильки, голки або деякі вузлики з нитками і перо. Щось ви можете непомітно кинути в будинок, щоб ви не знайшли його протягом тривалого часу.

Але як ви знаєте, чи є підкладка в будинку? Є два обов'язкові знаки. В першу чергу будинок втратив. Ви не відчуваєте себе комфортно в будинку. Ви хочете залишити.



По-друге, коли будинок починає висихати і вмирати рослини. Вони дуже чутливі до таких ефектів. Також на цьому фоні можуть погіршуватися власні вирази. У сім’ї можуть бути пересписи та конфлікти. Все це говорить про те, що є вагонка в будинку.



Але як знайти його? Це допоможе свічці, бажано церква. З світлою свічкою, потрібно прогулятися по будинку. Особливо уважно виглядають передні двері. Де свічка починає розтріскуватися, може бути підкладка.

852751

Коли ви знаходите щось схоже на це, негайно викинути його. Не боятися підібрати, небезпечний, хоча багато людей думають так. Коли ви знаходите його, він втратив частину своєї влади. Таким чином, ви можете взяти його без страху і відкинути його швидко. Після цього необхідно мити.

р.

Якщо ви не можете знайти підкладку, потрібно зробити трохи обряду. Для цього робимо загальне очищення і промийте всю підлогу сіллю. Після цього відкрийте вікна, щоб отримати проект. Коли ви відчуваєте, що вітер йде навколо кімнати, скажете наступне: «Алєн буде, псувати, але чорний зло, вітер відійшов». Право.



Після цих слів буде нейтралізовано вплив сублінії. Атмосфера в будинку поліпшить і все піде як звичне. Для того, щоб уникнути цього, потрібно захистити своє житло. За допомогою простого обряду можна переконатися, що люди з поганими намірами не можуть потрапити в будинок. Необхідно використовувати голку як захист.

Ми сподіваємося, що це свято буде принести спокій і баланс назад до вашого життя. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное