Я не знаю, якщо я збираюся, бо є проблема.

Багато жінок сниться змащування іноземця. Але в цьому здавалося б щасливий сценарій теж може бути ловом. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Вона зіткнулася з складним вибором і запитом на консультацію.



Сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться своєю історією. Може бути ви можете дати її деякі мудрі поради.

Я не знаю, як продовжити. Але ви повинні сказати мені все від початку. Більше 25 років тому я пішов до Італії на роботу. Мій чоловік почав пити багато. Не тільки зробив гроші з дому, але він також потрапив в боргу. Моя дитина і я були практично бідними.

Тоді жінки з нашого села пішли працювати в Італії. Так я вирішив я збираюся. Для дітей необхідно сплатити борги і забезпечити краще життя. Я пішов з моєї матері, коли вони були 4 і 5 років. Я думав, що не буде довго. Як виростити діти, я маю нагоду допомогти їм повернутися на ноги.



Мій чоловік дав мені душу Богу без мене. Я оплачував борг за перший рік роботи. Але після того, як я не міг додому. Спочатку діти мали одягатися і взуття, мати зробити ремонт в будинку. Одне, інше. Я тут 25 років. Діти старі, і кожна має власну сім'ю. Моя мама здався минулого року теж.



Тут в Італії я теж мав гарне життя. Я не сказав, що це було легко. Я жив з багато років був дуже затребуваним і пікієм. Я зустрівся, коли я жив з братом. Він живе біля дверей. Паоло навчився з сином бабуся, тому він відвідував її від часу.



Згодом ми стали дуже близькими, ми почали ваффрі. Коли його бабуся загинув, він запропонував переїхати з ним. У мене немає, тому я погодився. Ми живемо разом 5 років. Я не скажу, що все казково, але життя добре. Не потрібно витрачати гроші на житло. Паоло нещодавно запитав мене, щоб зрадити його.



По-перше, я хотів би прийняти свою пропозицію. Багато наших жінок попередили мене, що може бути багато проблем в цьому шлюбі. Але я щаслива з цим чоловіком, ми живемо мирно. Але є ще одна проблема. Не призначено для допомоги дорослим дітям, такими як шахта. Я ще оплатити дві третини заробітної плати. Я боїться, коли ми одружилися, він не дасть мені допомогу дітям.

Я не знаю, що робити. Щоб забрати іноземець і жити більш мирним життям або подбати про дітей?

3250Р. 3700Р.

Ми думаємо, що жінка повинна приймати пропозицію, якщо вона дійсно хоче. Її діти досить старі, щоб піклуватися про себе. Можливо, за допомогою грошей жінка спробувала заспокоїти провину, залишивши їх невеликими. Але вона має справу з ним. Я не маю нічого спільного. Крім того, ви завжди можете розповісти про все. Здавалося б, що людина не може переслати гроші дітям.

Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное