Головний страх всіх заміжних жінок, за американськими психологами

Ви ніколи не знаєте, Що таке шлюбне життя Очікуйтеся, поки ви не зіткнетеся з aisle. Нерідко жінки дарують собі стосунки. А потім ви вкусите свої лікті, тому що ви повинні переробити переваги ваших помилок.



Чоловік Аліни пішов на іншу, молодшу жінку після 20 років шлюбу. Тексти пісень, а це означає: Чи думаю, що це може статися? Звісно не. Вона буквально зробила все для чоловіка. Але в поверненні вона отримала каяк. Якби всі жінки бояться цього? Я раджу зрозуміти це далі в статті.

Я вірю, що я одружився один раз і для життя. В університеті я впала в любов з хлопцем, я хотів його приділити увагу мені. Але Саша змінила дівчата, як рукавички, він не піклується про мене. До одного дня запитав мене на дату.

Ми почали відносини. Я думаю, що я зловив його з чимось. І після закінчення він запитав мене, щоб одружитися. Тим не менше, Ми повинні шукати будь-яку роботу, доки не було грошей на їжу. Ми пережили 90-ті роки. Ми вирішили зробити щось з себе. Хочу розпочати власний бізнес. Ми запозичили гроші і запустили власний бізнес.



На щастя, речі почали отримувати краще. Я став чоловіком Саша. На початку працював кілька людей. Я зберіг всю бухгалтерію, всі розрахунки, грошові нюанси. А потім я вагітна і пішов в материнство. У той же час вона зуміла тримати будинок чистою, і варити, і допомогти їй чоловіка з документами.

Я зробив все, що він запитав мене, щоб зробити для нього. І я думав, що він оцінив його. Бізнес був дуже успішним. Я змогла розпочати власну компанію та створити робочі місця. Коли мій син пішов до школи, я повернувся до компанії повний час. І після роботи я зробив уроки з ромою.



Ми завжди раді! Я ніколи не думав, що у нас виникли проблеми. Ми могли б тільки боротися через нашу роботу, тому що часто наші погляди на майбутнє нашої компанії відрізнялися. Саша завжди приймала свою думку в рахунок і спробувала знайти компроміс.

Це було 18 років з нашого весілля. І почав помітити, що зв'язок швидко погіршився. Мій чоловік найняв жінку. І делегував деякі мої обов’язки до неї. Він пояснив, що по догляду за мною. Я працюю протягом багатьох років. Я маю на увазі, що я маю власний бізнес.



Я був трохи плутав, тому що я був використаний для мого ритму. Я не бачив нічого підозрілого про дії чоловіка. І після того, як наш зв'язок розпочався Ми знизили. Саша завжди зникла на роботу, почав йти на деякі дивні ділові поїздки. Ця жінка була з ним назавжди, тому що тепер вона його правою рукою.

Я не розумію, чому я не відчуваю, як мій чоловік обдурив на мене. Я не підозрю. Дівчина Саша найнята, дуже скоро почала завантажувати ліцензію. Поговорила мені, як я був останній в компанії.



Я не хочу дізнатися про чоловіка. Я просто хотів почути правду від нього, а не викли. На жаль, я зумів це зробити, коли я половив Саші червоно-ручним 2 роки пізніше. Під час обідньої перерви він заштовхував цю спецію. Після 20 років разом чоловік пішов на іншу, молодшу жінку. Але чому? Я був готовий зробити все для нього.

Коли жінка хоче жити чоловікові, вона часто забуває про себе, про свою ідентичність. Аліна просто втратила її. Це спільна проблема, яка зіткнулася з жінками в шлюбі. Це може бути причина, чому чоловіки починають обманювати. Тим не менш, що не виправдовує їх.



Сильний шлюб можливий тільки тоді, коли два незалежні люди знають, що хочуть від їх життя. Вони рухаються в одному напрямку, але не зупиняються на бажаннях і потребах їх партнера.

Як ви бачите сильний шлюб?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное