Рональд Рейган був першим, щоб дістатися до Пеле і сказати, що він не потрібно вводити себе.

29 грудня стало відомо, що після довгої боротьби з хворобою ще один легендарний бразильський футболіст Пельє вийшов. Він був 82 роки. З 2021 р. та госпіталізовано з численними ускладненнями протягом останніх місяців. Вони забрали епоху. Після того, як цей чоловік не просто футболіст, але справжня легенда. Не дивно, що він має звання царя футболу. Ми пам'ятаємо, що життя Пеле і його основні досягнення.



GettyImages видання "Сайт" Висловляє найглибші забави всім шанувальникам футболіста і запам'ятовує те, що він був схожим.

Почули, хто ніколи не зацікавився футболом. Він був справді легендарним гравцем і здатний досягнути безпрецедентних висот. Останні кілька років Пеле лягла з страшною хворобою - рак товстої кишки. Він пройшов операцію і хіміотерапії, але нічого не допомогло.

Він припинив курс хімії цього року. Тексти пісень, а це означає: Його тіло просто припинив реагацію до нього. Кілька тижнів тому, він повідомив, що Pele отримав паліативну допомогу. І незважаючи на це, футболіст записав кілька відеоповідомлень, в яких він подякував шанувальникам. Він навіть привітав Аргентину на перемогу на чемпіонаті світу.

Однак кілька днів тому іноземні ЗМІ повідомили, що здоров'я Пеле погіршилося. Він сказав про те, щоб його сім'ї і друзів. І 29 грудня він загинув. Вентилятори по всьому світу знаходяться в мурахуванні.



Fotopersbureau De Boer, CC0, через Wikimedia Commons кар'єра Pele Ми в цей день хотіли б пам'ятати про те, що життя було як футболіст. Звичайно, ви можете написати всю книгу про свої досягнення, тому ми спробуємо виділити найважливіші моменти своєї кар'єри.



Сильвія Джой, дружина Брайана Вільяма Джой, через Вікіпедії Посполитого Пельє провів майже два десятиліття, як найвищий забір балету для Бразильського клубу Сантос і Бразильської національної команди. Він став чемпіоном Бразилії 6 разів і виграв державний чемпіонат Сан-Паоло 10 разів. Крім того, Pele завоював Copa Libertadores двічі і Міжконтинентальний кубок двічі.



Поза «Ложки» Основні досягнення Пеле пов'язані з Бразильською національною командою. Він забив 77 голів у 92 матчах. Це ще вважається рекордом. Pele - це триразовий чемпіон світу з футболу. Він став кращим гравцем Кубка світу у 1970 році. Згодом футбольний футболіст був дубом «куріння».



У 1997 році Королева Єлизавети ІІ Великої Британії зацарював його. Коли він побував у Вашингтоні, щоб допомогти популяризації гри в Північній Америці, президент США був першим, щоб дістатися до нього, кажучи: «Я ім'я Ronald Reagan, я президент Сполучених Штатів Америки, але ви не повинні вводити себе, тому що кожен знає, хто Pele є. й

1613843 р.

Поза «Ложки» Яка людина була Pele? Важко відповісти на це питання нерівномірно. Він був царем, і що говорить багато. Pele не схожий на інших футболістів. Він не був кучерявим, як Марадона або скафедер, як Зіден. Він був Pele. Життя Пеле було мирним. Не було скандалу навколо нього. Пеле, безумовно, не сподобалося зайвої уваги своїй людині. Ось як ми пам'ятаємо царя. З благословеннями до легенди!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное