Діти, що принесли до ручки через поділ спадщини, я виглядав як тітка

Відділ спадщини Нерідко приносить численні спори і скандали. Пощастило, якщо діти домовилися своєчасно і поділилися все без кварель. Але іноді речі застрягають. І знайти спосіб з них дуже складно. Найсучасніші батьки. Вони іноді перерваються між двома дітьми. Але дорослі спадкоємці не звертають увагу на це.



Родина Ольги та Андрія швидкой Неважливо, як шкода молодої жінки її чоловіка, але не можна врятувати. Андрій впав дупа з пляшки десь на вулиці. Ольга шукала йому, приніс йому додому, мило його, кладуть його на ліжко. Вона щиро сподівається, що її любов в кінцевому підсумку скоригують деструктивні звички чоловіка. Але ні. Такі думки не було нічого більше, ніж помилка молоді.

Хоча Олег заслуговує кредит. В останні роки жінка отримала сім'ю і окупила борги чоловіка. Я вагітна. Андрій не радий цьому заході. І коли він поганий, щоб підняти свою руку на беззахисний Оля, вона відразу залишається.

р.

Прийміть юну чуйну домовленість тільки старої бабусі Олі. Її батьки пішли за принципом і не допомогли їй. "Що ти думаєш перед?" її мамою, «Я сказав, що ви повинні послухатися до літніх людей. Я не хотів би бути таким ембарасу, сказав мій батько. Але Бабця Ніна не може прийти до умов з цим рішенням сина і дочки-в-право. Вона захопила свою онуку в квартиру і пообіцяла, що в майбутньому проживання залишиться для Олі і її дітей.

Чому діти? Уже будучи дівчинкою з братом, Оля дізнався, що вона чекала двох дітей одночасно. Не знаючи, що кладуть попереду. Без чоловіка і з двома дітьми. Але мій улюблений бабуся на час. покласти надійний плечй вона допомогла її онука, як краще вона могла. Хоча її вік вже пристойний, вона ніколи не підказала, що це було важко для неї.



Оля працював день і ніч. Отримаю роботу в Ніні. Молода жінка просто не встигла за особисте життя, хоча екс-люда від часу прихована в Ользі з пропозицією до зцілення. «Не простягся йому. Ти був достатній. Але ви не повинні залишитися у дівчат. Ви познайомитеся з вашим щастям, не втратите серце, мудрий бабуся порадував.



Підтримка та підтримка Ольга душа не захоче в бабусі Ніни. Я знав, що життя літньої жінки не вічно. Моя бабуся навіть жартувала про це і попросила мене не повісити. «Ви вже не летять маленьку дівчину, яку я взяв. Як важко, як це може бути, ви можете зробити це без мене. Ці слова є назавжди в пам'яті Олі. Вона пам'ятала їх ще через роки, після від'їзду її дорогої жінки.

Я радий, що діти зростали незалежною і не примхливою. Мати допомогло, якнайкраще вони могли. Символи були занадто різними, але коли вони були невеликими, вони зробили все разом. Олеся подобалася їй дітям. Вона сподівається, що вони будуть надійними підтримками і підтримкою один одному. Але з іншого боку, Оля побачив, що Ліза мала батьковий характер. І що дійсно рубав її.



На жаль, поділ спадщини не так, як це сталося як Ольга бажала. Її дочка Ліза побажала квартиру Ніни для себе. «Це не ваша квартира. Ви не заслуговували. Просто лівий мій тато і зігрітий. Він теж має право на свій кут у віці. Я хочу поділитися цим місцем. Я хочу поставити мій тато тут. Нехай ваш улюблений Nikita тримати вас, Ліза здивує родичів.



Вихованки дітей принесли Ольгою на нервову поломку. Син відповідав свою матір і сказав, що ніколи не буде навіть духом цього страшного чоловіка, її екс-людії, в її квартирі. Але, як і гарячо-стегновий Ліза не був застосований цим. «Якщо я повинен, я буду жити з цього будинку як для вас. Уважна, дочка зраджена і зліва. Ольга ніколи не розуміла, як вийти з цієї ситуації. У нас є великий недолік порад Ніни. Жінки вирішили дати ситуацію. Вона забрала сина і підтримає йому на решту свого життя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное