Ви будете зупинятися на подушці з духовкою, колись спробувавши торт в сковороді "Флаффі хре"

Навіть без духовки, я варю. десерти! Цей торт в сковороді в домашніх умовах випічки досить швидко і без зайвих снів. І це так смачно і смачно. Мій чоловік гордий і говорить я найкраща домогосподарка в світі!

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість, як приготувати. млинці "Флюси кролика". Не бійтеся з духовкою, рецептом ваги в золоті!



Торт в каструлі в домашніх умовах Інгредієнти для тесту
  • 300 мл молока
  • 3 яйця
  • 40мл лимонний сік
  • пілінг 1 лимон
  • 90г цукру
  • 3 ч.л. екстракт ванілі
  • 40г розтоплений вершковий
  • 235г борошна
  • 13г розпушувач
  • щіпка


Склад для сиропу
  • 65 мл води
  • 3 яйця
  • сік лимона
  • пілінг 1 лимон
  • 1 ч.л. екстракт ванілі


Вершкові інгредієнти
  • 300г збитих вершків
  • 45г цукровий порошок
  • 2 ч.л. екстракт ванілі
  • Ягоди
  • пердят


Підготовка
  1. Поставте молоко в вимірювальне скло. Натріть шкірку лимона, а також вичавіть 40 мл соку з жовтої ганчі. Залийте сік до молока. Дайте мені 15 хвилин.



  2. Залийте молочно-рожеву суміш в чашу, додайте шкірку і яйця там. Залийте цукор і додайте екстракт ванілі. екстракт ванілі можна замінити сумкою ванільного цукру. Додайте щіпку солі і перемішайте все коляскою до однорідності. 3250Р. 3700Р.



  3. Додайте просіяне борошно з розпушувачем. І коли борошно майже перемішують, заливають вершкове масло. Стирайте знову, але не на довгий час. В ідеалі ємність тесту краще поміщається в чашу льоду. р.



  4. Випікати тістечка (підготовки) в нагрітій сухій сковороді (діаметр 25 сантиметрів) за 5 хвилин на кожну сторону під кришкою. Ви можете зробити 3 ідентичних тістечок або запікати більший номер, але менший.



  5. Для сиропу змішайте воду в сковороді з цукром і лимонною шкіркою. Залийте сік 1 лимона (майте менше). Варити 2 хвилини (з моменту кипіння) на середньому вогні. Залийте екстракт ванілі і перемішайте. Смоктати тістечка з цим сиропом і дати їм охолонути до кімнатної температури.





  6. Для кремовий Змішайте збиті вершки з цукровою пудрою і екстрактом ванілі. Ягоди (можна взяти свіжі або консервовані) краще подрібнити ножем, якщо вони великі. Будь-який джем можна використовувати.



  7. Для торти Покладіть перший торт на тарілку і змащуйте його рясно вершками, потім викладіть ягоди або варення. Потім знову скоринка, змащена варенням, і ягодами. Цей принцип стосується всіх скоринок. Змастити верхню і бокову частину торта кремом. Прикрасьте десерт з улюбленими ягодами за смаком. Можна викласти листя м'яти і посипати все цукровою пудрою. Це, млинці готовий. Бон привіт!







Я також рекомендую читання інструкцій для приготування гарних американських млинців. Випікайте їх в сухому каструлі, не додаючи олії!



Як бачите, зробити такий торт в сковороді. внутрішнє Не так важко. При цьому не поступається за смаком варіантів магазину для святкової випічки.

Крім того, млинці є богандом для тих, хто не має можливості використовувати духовку, або ті, хто зараз далеко від дому. Чудовий рецепт, рекомендую його з серця!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное