Рорчач психологічний тест для виявлення головної секрети про себе

Сьогодні я запрошую вас взяти участь у змаганнях зі світу та пройти тест Rorschachй Так, в якому ви дивитеся на великому плямі і скажете мені те, що ви бачите. Я думаю, що це досить цікавим. Кожен образ має декодування, що допомагає розкрити сутність людини. Ви?



Огляд німецького Rorschach відомий у всьому світі. Багато психологів використовують його для вивчення характеру людини, його нахилів. Якщо говорити про класичний тест, він складається з багатьох таблиць з зображеннями. Ми пропонуємо спрощену версію з одним блочкою. Що ви бачите на ній?

Більш психічно здорових людей див. цю картину. кішка або лисиця. Це перша асоціація, яка виникає при перегляді образу. І це досить логічно, тому що якщо ви вивчаєте пляму більше, можна побачити вуха, силует обличчя, очі.



Якщо ви побачили це, вітання, ваш емоційний стан буде чудовим. Ви, ймовірно, врівноважена людина, яка може думати заздалегідь. Емоції не приводять вас. Ви знаєте, як балансувати холодний розум і почуття.

За статистикою, метелик Вони найчастіше побачають молоді. Іноді вони не мають достатньо досвіду, щоб впоратися з усіма проблемами. Вони ідеалізують світ і не хочуть прийняти свої найгірші аспекти, як вони є. Такі люди схильні до мислення про життя, що нерідко призводить до психологічних і навіть психічних проблем.



Якщо ви бачите на малюнку бетменУ мене є погані новини для вас. На жаль, це зображення вказує на те, що людина занурюється в негативний стан. Крім того, він може мати схильність до агресії.

Але ми повинні розуміти, що ми живемо. Я також побачила кажан, але я знаю, що це лише описує мій психоемоційний стан в цей час життя, але не мене як людина. Якщо ви помітили зайву небезпеку, яка впливає на ваші стосунки з іншими людьми.

Декодування тесту Herman Rorschach Нерідко пляма здається людям УкраїнськийЯк ведмедя. Це вказує на наполегливість людської психіки і його сильний і сильний характер. Такі люди не бояться проблем, вони проходять через всі випробування життя з головою, які пройшли високий рівень. Лідерські якості та хороші ораторські навички дозволяють зайняти нестійкі позиції на роботі. Вони є відмінними лідерами і менторами.



Іноді люди кажуть, що вони бачать два ведмеді, що стоять на фонтані. Я не бачив фонтану, але я міг бачити тварин. З точки зору глибокого аналізу це може вказувати психічне відхилення від норми.



Але якщо ми говоримо про ці речі на базовому рівні, швидше за все, людина просто має добре розвинену фантазію. Це випадок, коли ви не повинні компанії відчувати себе комфортно. Ви завжди знаєте, що ви можете зробити. І це чудово, адже не всі знають, як насолоджуватися самотністю.



Якщо ви зацікавлені в темі психології, радимо вам ознайомитися ще кілька цікавих матеріалів на нашому сайті. Ось цікавий психологічний огляд картини. Ви дізнаєтесь, як прочитати свій психоемоційний стан в періоди, коли немає електрики в домашніх умовах протягом тривалого часу. Це особливо актуально зараз!

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное