Історія, в якій другоручна куртка стала останню соломку в переливній чаші терпіння

На жаль, багато жінок незадоволені шлюбом. Тим не менш, не кожен має сили залишити. Хтось проживає для дітей, хтось просто не має ніде йти. Проте героїні нашої історії вирішили залишити. Це призвело до ряду дій чоловіка. Однак остання солома була однією банальною ситуацією.



Сьогодні видання. "Сайт" Я розповім вам історію цієї жінки.

Я нещодавно вирішив залишити чоловіка. Повернувшись до нас. Не розумію, чому я пішов. Тексти пісень, а це означає: Він все ще думає, що це мій змів. Здавалося б, дав мені комфортне життя. Повідомляємо вам трохи про це життя.

Після весілля ми переїхали з матір'ю. І це була велика помилка. Я слухаю, що я зробив все неправильно. І що милосердя мати-в-право, що дасть нам у свою квартиру. Чи орендували квартири, як сестра. Спочатку чоловік здавився, навіть вважився переїзд до орендованого житла.



Але речі змінили багато, коли у нас була дитина. Мій чоловік сказав, що це не найкращий час для переміщення, тому ми залишилися. Тепер я почав слухати, що я погана мати. І з часом чоловік зв'язався з матір'ю. Тепер мені довелося послухати свої скарги.

Найцікавіше, що мати-в-право не дозволяв її онука зареєструвати в її квартирі. Вона сказала, щоб описати її від батьків. Мій чоловік не сказав нічого. Я хотів би зробити, як мій мама-в-замовив мене.

, м. Київ

Варто сказати, що я майже не мав власних грошей. Тільки дитяча підтримка. Мій чоловік дав мені кілька грошей на місяць, але я мав би написати на кожну копійку. Коли потрібно щось, починається справжня продуктивність. Коли я сказав, що я не маю зимових черевики, мій чоловік сказав, що взимку буде теплою, ви також можете перехрестити восени. Я все ще носити тонкі черевики.



Я недавно був мій зимовий жакет. Не тільки зробив його самостійно, але тепер він також має отвір. Мій чоловік погодився. На наступний день приніс мені куртку. Зносний, другий-ручний. Чому багато грошей, коли ви можете зберегти так багато? Але було болючим, щоб подивитися на цю куртку, вона виглядала гірше, ніж шахта, яку я носила протягом трьох років. І мій мати-в-право стоїть там, що хороша куртка.

8236696

На цій точці він отримав так знезаду. Я жити з людьми, які не дають мені копійки. Мій чоловік має гроші і він отримує хорошу зарплату. Ми не маємо нічого вишуканого з їжі. Він купує дитину тільки мінімальною необхідною. Я не знаю, де всі гроші йдуть. Він, ймовірно, дає його мамі, так що я не отримати додаткову копійку.

Після того, як я подумав, що я був достатнім. В той час як мій чоловік і мати-в-завдяки були виходити на крупу, я запакував свої речі і пішов їх. Моя мама привітала мене. Вона сказала, що вона і її батько допоможе. Мій чоловік не зупиниться після цього. Він дзвонив і каже мені, щоб зупинити концерти і повернутися назад. Але я вирішив, що мій нога не буде там. Ви думаєте, що я роблю право?



Ми вважаємо, що героїні робили право. Вона вирішила залишити і таким чином врятувати себе від нездатного життя. Ви не можете жити, як це обліковий запис для кожного penny. Тим не менш, чоловік героїні все ще не розгорнувся від своєї рідної спідниці і опустив її в все. Можливо, якщо він міг прийняти рішення з головою і не з матір'ю, речі можуть бути різними.

Що ви думаєте про цю ситуацію?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное