Вона була сердитися на крупах кота, але поїжджала на кухню і зрозумів, що кішка була заспокійливою.

Подруга шахти нещодавно розповіли мене цікавим сюжетом. Вона живе в домашніх умовах дуже багато. ПроксимусЯ знаю. Тимофій приходить в перший виклик, приносить господиня тапочки (хоча один раз) і робить багато смішних речей. Але його останній акт заслуговує на захоплення. Тепер я дзвонив Тим реальний герой. Що відбулося, читайте далі в статті.



Я знав, що я був розумним котом. Але я не знаю скільки. Я розповім вам, Тимка і мій чоловік підібрав з вулиці. Він ледь стояв на ноги, тому недбалий і невірний. Клей і я не планую мати домашніх тварин, тому ми взяли дитину до загоєння і даємо її до хорошої сім'ї.



Щоб бути чесною, шанси, що кошеня буде стояти на ногах, було дуже мало. Ветеринарний негайно попередив нам, що кіт не тенант. Але я не хочу вірити лікарів. Я зробив все, що я міг бути впевненим, що трохи пухнастий хлопець просто пережили.

Я не знаю, якщо це диво, або якщо це просто те, що це не так дивно, але кошеня пішли. Тексти пісень, а це означає: І я знав, що я не даю його нікому іншим. Мій чоловік і жив у зданій квартирі, господиня якого не могла стояти тваринам. О, скільки скандалів на цій землі.



В результаті кішка і мені довелося знайти новий будинок. Але я ніколи не шкодував своїх дій. Ми знайшли квартиру набагато краще, ніж у нас. А господиня була гарною! Вона любила наш Тимка як її власний. Іноді вона приніс йому їжу і дав йому іграшки. Ми любимо душу.

Яскравий друг не дасть вам нудний Тимофій став справжнім другом для мене. Він завжди чекав мене на двері, коли я прийшов додому від роботи. Не тільки я зустрівся, але я сіла на двері 15 хвилин до приїзду. Я не знаю, як працює цей біологічний годинник у тварин, але факт залишається. Я не лежаю, бо мій чоловік, який працює вдома, дивиться.

І Тімка зношує мене тапочки і робить пару більше команд. Я почав навчання його просто для задоволення. Але коли я зрозумів, що він був настільки розумним, я вирішив розвивати цю майстерність. кішка і я почав розуміти один навпіл слово. І як він говорить мені... О, ті пісні втомлюються всіх своїх сусідів. Я просто люблю їх!



Коли я варю, Тімка сидить на кухні і оцінює смак страви. Я можу зробити це для себе, але коли я готую грубі речі, кішка кидає її хвіст і залишає приміщення рясно. І якщо він дуже смачний, то він залишається і займає своє місце на кухні підвіконня.

Я не розумію, як я не впізнав сигнали кота, що день. Це був випадок. Мій чоловік пішов на бізнес подорож. Я не люблю себе. Але я не так хвилювався про кота. Це сталося з нами більше одного разу.

Я був готовий до ліжка, коли я почув кішку кричу на кухні. Я ходжу в і я бачу Тімки навколо. Не знайдено місця. Тексти пісень, а це означає: Я нічого не думають після душу. Я люблю відварити все тіло в окропі.



Я чекав, щоб побачити, чи була їжа в чаші, якщо була вода. Я бачив, якщо туалет був очищений. Я думаю, що це все правильно. Я збираю кішку в руках, і він вийшов і живить! У пошуках розчину я не знайшов нічого краще, ніж просто закривши кухонні двері і встати в ліжко з котом.

Але через хвилину, Тімка зламала і починала ще на кухні. Я пішов, щоб відкрити його. Тексти пісень, а це означає: І це коли я прийшов до мене! При закритті кухні концентрований запах газу. І я не побачила його після душу, я змащував всі мої близнюки.



Бог, ви повинні бачити, як швидко я відключив пальника і відкрив всі вікна широко відкриті. Я зловив холод після цієї ночі. Але вона збереглася. І все це завдяки коханій кішки! Я не вірю. Я врятував його один раз, і тепер він врятував мене. Мій герой!

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Я не думаю, що я повинен пояснити значення цього дотику. Домашні тварини красиві. І ми підкорюємо їх так часто! Нагадуємо, що для кожного з нас нагадуємо, що Ми несемо відповідальність за те, що у нас є тамед. Тексти пісень, а це означає: І, вірити мене, наші хвости цінують його і люблять нас не менше, ніж ми робимо їх.

Розкажіть мені, чи є у вас вихованець?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное