Ми приїжджаємо до дому лише засвідчили своїх батьків, здавалося б, знайшли нову дочку.

Багато хто з тих, хто поїхав за кордон, щоб прагнути щастя мріяти повернутися додому в день. Це саме те, що героїні нашої історії мали на увазі. Вона була втомлена від роботи під іноземним небом і прагнула до того, як-небудь організувати життя на рідній країні. А батьки не з радістю дізналися про повернення додому власної дочки.

- відео

Редакція "Сайт" Вона передає історію жінки з вами. Ви можете мати деякі поради для неї.

З якоїсь причини я завжди уявляв повернення додому як урочистий захід. Моє батьківство вітати мене з радістю, а потім це як фільм з хорошим закінченням. Але в реальності це не працює. Але все необхідне для того, щоб

Більше 10 років тому я пішов за кордон. Я не в змозі отримати бюджетне місце в університеті, і не було грошей, щоб платити за навчання. Через шість місяців блукання в домашніх умовах, я пішов за кордон. Спочатку я думав, що я був так коротким роком, щоб повернутися назад. Я знайшов хорошу роботу і вирішив залишитися. 10 років.



За цей час я зміг заощадити гроші, щоб зібрати гроші на гідну двокімнатну квартиру. Я отримав іпотеку, яку я буду платити за пару років. Батьки швидко переїхали в нову квартиру, їх орендували і загострюють трохи краще. Я з радістю збирав цей шлях.

5788047р.

Цього року я вирішив піти додому. Після того, як було передано 10 років, ви не можете провести своє життя за кордоном в другорядних роботах. Я хочу отримати роботу, зробити кар'єру. Але коли я прибув, не було щасливих зустрічей. Навпаки мої батьки стали сумними і почали пережити мене за спину. Вони говорять, коли я прибув.



Справа в тому, що вони називають знайомою жінкою і ставлять її в квартиру. Марина - 40 років, вона переїхала з Чернігівської області. Тепер вона отримала роботу в нашому місті, вона отримала хорошу роботу. Її батьки планують продовжити життя з нею. Вона допомагає їм навколо будинку, вони комфортні. Але немає кімнати для мене в квартирі.

Моя мама - сказав: "Я шкодую, але ви забрали поганий час, щоб повернутися назад." Робота ще рік або два за кордоном. Ваше замовлення буде чекати, інститут не збирається в будь-який час. Ви можете побачити, що у вас немає ніде, щоб залишитися прямо зараз. Ми не можемо курчати Марина з. Що б виглядати?



Я трохи плутав всю ситуацію. Мої батьки погоджуються, що я повинен йти і тримати гроші. Не вдалося знайти місце в квартирі я заробив. Відчувається, що вони знайшли нову дочку. Я не знаю, що робити зараз. Зайдіть на роботу знову або вказавши тут, але крім батьків? Я, коли я думав про майбутній будинок, це не те, що я його уявляв.

р.

Думка редакції героїні нашої історії була в складній ситуації. Це сором'язлива, що її батьки зробив це для неї. Вони знали, що це було важко для них за кордоном. Вона нарешті прийшла до життя, що вона хотіла. І вони віддали свої побажання і просто вирішили відправити її назад. Забезпечили їм комфортне життя. Важко бути без підтримки батьків. Що ви думаєте про цю ситуацію?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное