Я хотів приїхати додому на Різдво, але не мій дочок, ні мій син-в-право чекає мене.

За кордоном, багато чого сниться заробити гроші і побудувати будинок для великої родини. Але часто ці мрії перетворюються в великий розчарування. Це те, що сталося в героїні нашої історії. Вона працювала протягом багатьох років, щоб реалізувати свою мрію будинку. Але тепер я зрозумів, що це все для нічого.



Редакція "Сайт" Вона поділилася з вами сюжетом жінки, яка на дорозі і не знає, що робити далі.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Я пішов за кордон більше 15 років тому. Мій чоловік залишив мене і мій дочка одружився. Я хотів змінити ситуацію і допомогти моїй дочці з житлом. Я послав їм всі гроші, які я заробив. Ми домовилися, що я зроблю гроші, і вони збудували будинок для великої родини, де я міг жити у віці.



Дочка відразу ж сказала, що гроші будуть керувати сином. Я не розумію, він розумний чоловік. Вони зберігали гроші, повільно починають будувати. Про 5 років тому перейшов на новий будинок. Про те, що мій син-в-право робить його всім на себе. Кошти за будинок є шахтою, і вони жили весь цей час в квартирі. Але моя дочка затишна мене. Збережіть його легше.

Це сталося. Я не мав часу, щоб зробити папір. І була моя дочка на батьківщині. Спочатку з дочкою, потім з молодим Я прийняв рішення. Будинок вийшов дуже великим. З кожним роком я побував на зимових канікулах. Ми сиділи в просторій вітальні з каміном, наші онуки побігли навколо. Ось як сниться жити.



Цього року я вирішив піти додому на свята. Мій день народження - 8 січня. Я хотів би відзначити Різдво, а потім ювілей. Ні мій дочка, ні мій син-в-право хотів мене приїхати. Дочка на телефоні Вона сказала: "Мама, навіть не думають про прийом." У країні немає світла. Ми не до свят. Ми не святкуємо нічого! І підтримав її син-в-право.



Я був сумнівом. А потім сусід назвав мене і сказав мені, що зараз є співрозмовник з матовим в будинку. Виходить, що син-в-в-одному взяв його батькам до нього. І я не розумію, бо цей будинок повинен бути для всієї родини. Але для мене немає місця? Я не скажу мені, що вони приймали своїх батьків. Я не розумію, якщо ми можемо сказати правду.



І відчував так сумний і боляче. Я хочу жити з дітьми цього року. Я 60, втомлений працювати без перекриття. Зараз я думаю, що я можу навіть? У мене є людина тут, хто хоче одружитися. Я відмовив тому, що я хотів би піти додому. Але можливо, ви повинні залишитися тут і зробити свою роботу?



Редакційна думка жінки складна ситуація. Після того, як вона мріяла 15 років, миттєво перетворилася на неповнені надії. Однак, вона має хороший шанс поселити своє особисте життя. Взяти участь у шлюбі. Вона провела багато років тому, що її дочка може жити в великому затишній будинку. Може бути час жити для себе. Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное