Я заздрив розлучений друг з дитиною, вона має стільки часу для себе.

Як ви хочете? мама На руках, якщо вона повинна бути лівою самостійно? Невідомо, чому доля готує леді такі випробування. Не можна відчувати, чи не красива леді. Після всього, багато турбот, що потрапляють на крихкі плечі. Або це навпаки? Жінки, нарешті, випрямляють їх і приймають глибоке дихання, відчуваючи безмежної радості свободи.



Жінка з дитиною в руках - це історія про двох друзів ситуація Вони були трохи схожими. Світлана і Анджеліна зустрічалися в університеті, а потім не брали участь. Постійно говорячи по телефону, відвідавши один одного, діляться секретами. Свєта завжди здивувала, як яскрава і бриска Анджеліна привернула увагу до неї.

Символи дівчат були дійсно різними, але це тільки до їх переваг. Полярно різні смаки, друзі ніколи не мали проблем через хлопці. Після університету світла зрілі Для однокласника Саша. Заспокійливий і ніжний вчитель історії, як себе.



Пельс Анджеліна був освічений журналістом, але його використовували як квиток до світу багатих і відомих. Зацікавився модою, тому спочатку працював в глянцевому журналі, а потім на телеканалі. Вона не дивилася, коли вона зустрілася з гарним другом. Помічено молодий бізнесмен. Неважливо, як сумувати його, щоб визнати себе Світлани, що вона була ревнощами її другу, той факт залишився фактом. Вона навіть мріяла, що її майбутній шлюб не буде.



Не вдалося шлюбу, і так, Свєта була правою. Анджеліна зробила маррі Олег, але їх шлюб тривав тільки 3 роки. «Ми дуже різні, тому я не бачу будь-яку точку в очікуванні та будівництві замків у повітрі. Але з Олежкою ми залишимося друзями для Васика. Він все ще дитина і він дійсно потребує тато.

Тепер світло було переповнено совою. Який друг вона хоче боляче Анжеліна? Я хотів би залишитися. незалежніАле тепер вона має сина, Вадим. Хлопці тільки 3 роки, і він не розуміє, чому батько його так рідко. Але здається, що Анджеліна не страждала від розлучення. І заздрила Світлани.



Коли два друзі нарешті зустрілися за чашкою кави, Света не визнавала Анжеліну. Вона не була бідною жінкою з дитиною в руках, оскільки Світлана уявилась у своїх думках. Гарний, свіжий, енергійний, вільна жінка знову дивиться про те, де вона планує відпочити з дитиною. Анджеліна працювала фрілансером і завдяки їй природним способом вийти з будь-якої ситуації, зробив гідні гроші. «Так, вона не потребує чоловіка», - сказала Света.

Поганий вчитель знову чекав сірих днів. Нічні зміни в житті Света. Чоловік заробляє так багато, що ледь достатньо для найбільш необхідного. Вона повинна оплатити житло на прокат. Немає закінчення боргу. «Чи дійсно заслуговують цю долю? Що робити, якщо я розлучився? А де я піду? зневажена Світлана.

Габаритний зображення

Красуня жінка з дитиною в руках Це жито, що Свєта пропустив той момент, що іноді Анжеліна порназоркі Про нас Публічна думка зважує навіть таку сильну дівчину. Але після слабкості Анжеліна забирає себе і з новою силою йде підкорювати вершини. Непросто для неї, але це не в її правилах, щоб відмовитися.



Жінки, які вирішили залишити, можуть показати велику міцність. І тільки вони знають, що большує душу. Що сумніви намагаються захопити розум. Тим не менш, в минулому немає способу. І не існує точки, що ні. Зараз. переїзд І досягти нових речей. Нехай дамаки всі йдуть добре в житті.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное