Хороший друг з Литви поділився рецептом сауеркраси, за 10 років я варю тільки таким, як це

Багато років тому я пішов до Литви. Я просто хотів бачити країну. Тоді я зустрів прекрасну жінку Емілія. Ми привітали всіх друзів і відвідували один одному. На одному з тих візитів мій друг навчив мене, як гасити капусту. Так я дізнався, що сауеркра з часником в литовській мові.



Це не традиційний литовський рецепт. Але це ім'я, яку він використовується в нашому будинку. З тих пір, поки я їсть капусту. Редакція "Сайт" ділиться перевіреним рецептом.

Сауеркраса з часниковими інгредієнтами
  • 2кг капуста
  • 4 морква
  • 6 зубчики часнику
  • 2 ст.л. солі
  • 2 ст. цукру
  • 1 л води


Підготовка
  1. З цієї кількості інгредієнтів виходить три літрова банка сауеркра. Такі банки незручно зберігати в холодильнику, тому зробити дві банки 1,5 л. Так давайте до процесу.



  2. Перш за все, нам необхідно заварити капусту. Ви можете використовувати ніж або спеціальний терт.



    Пілінги
  3. Промийте моркву і очистіть їх, а потім натирайте їх на велику тертці.



  4. Візьміть кімнатну температуру води і розчиніть сіль в ній. Покласти очищені зубчики часнику в нижній частині банки. До цього злегка натиснути їх з плоскою стороною ножа, щоб дати сік. Часник посилить аромат і смак.



  5. Тепер заповнюємо баночку по черзі капустою і морквою. Заповнити його. Потім заливаємо воду і сіллю. Помістіть кожну баночку в мисці, накрийте зверху марлею і залиште його теплими на добу. Після дня залийте цукор в банки, проколіть капусту мечами і залиште її на інший день. Після цього капуста готова! Ви можете очистити холодильник з кришками. , Україна





Капуста можна їсти відразу. Я також додайте оливкову олію, щоб зробити сауеркра з часником краще. Ви також можете подрібнити свіжі зелені, якщо він росте на підвіконні. Також можна гасити або навіть варити з дивовижним супом! Я використовую цей рецепт протягом 10 років. Здавалося б нічого незвичайного. Тим не менш, його краса не існує оцту, все природно. І виходить неймовірно хрусткі і соковиті. Я сподіваюся, що ви цінуєте цей рецепт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное