У сім'ї виховали нас, мій брат і я поставив мій батько в рідному домі.

Як садити це іноді для дітей, щоб зрозуміти, що вони батько ставй Спеціально для тих, хто батьківство був мінімальним. Всі турботи та проблеми, що відпочивають на крихкі плечі матері або інших родичів. Але де був Дад в той час? Чи він гідний того, що його сини робили до нього?



Найкрасивіші в їх с. Багато людей дивилися на дівчину, але вона впала в любові з молодим чоловіком, хоча чарівність, але дещо нездатна. Її маму розповів, «Ви дійсно повинні, що Шурік». Він є фольгою, але сліпий не помітить. І якщо ви думаєте, що шлюб змінює його, ви невірно, дочка. Ви дуже неправильні. й

Марина не слухала своїх батьків, хоча вони продовжили маррі інших хлопців. «Vitya - це свого роду, джмл хлопець. Юра, яка працює в сільській раді, виготовляється, завжди завжди завжди завжди завжди завжди. Ні, давайте вам цей диредвіл, батько Марини. Так, тільки дівчина всі лекції її родичів були без використання, коли вона зустрічала Шурік знову і знову. Я не знаю, чому хлопець, як це запропонував дівчина. Але вона взяла її без загиблості.



Рожеві окуляри Марина дійсно почала розбити перші місяці шлюбу. Чоловік не змінив навіть новину, що його дружина несе під серце своєї першої дитини. Шурик активно відпочиває з друзями і іноді з друзями. Марина вперше спробувала зберегти штамп і вирушила на вечірки з чоловіком. Але через вагітність припинитий

Роки пішли, і життя цієї пари виявився дивним способом. Шурік ходив і відпочиває. Виконується тут і там. Марина подарувала першу Матвію, а через 2 роки Вона любила дітей, але вона спробувала приділити більше уваги своєму чоловікові. Щоб запобігти появі інших жінок в її житті, Марина спробувала завжди бути з ним і повністю відповідати своїм ідеалам. «Чому я повинен мати дружину, яка не порадує мене?» - сказав Шурик.



Не дивно, що з часом Мавей і Тихон почали жити з батьками Марина. У своїх онуках з’явилася справжня радість. Хлопці були розумними і спокійними. Ніколи знову турбували пара Миколая та Вікторія. Тихон колись назвав його бабуся «мама».

8804541 р.

Сім'я Миколая та Вікторія не чекала допомоги від Шуріка. Звісно, сім'я прийняла ініціативу, але порожній слово Не вдалося. батьки Марини повністю забезпечені для хлопчиків і підняли їх, як власних синів. Біологічна мати спалахнула в житті Матвії і Тихона, але тільки іноді. Діти не звертали багато уваги до цієї жінки.

На боці перевели їх і те, що Шурік перевернув дружину на певну сумнівну появу. На подвір’ї були суворі 90-ті роки, тому не дивно, що життя Марини раптово і трагічно закінчився. Дівчинці сердитися на недбалому чоловікові і занемовити його підходити до дітей. «Так, мені потрібно, ці хребти,» Шурік відповідав байдужим.



Завдяки хорошій батьківській та реальній родині, як хлопчики виросли здоровими та успішними молодими людьми. Вони завжди допомогли своїм бабусям. До одного дня Мавей отримав виклик від одностатевого числа: Мати, я твій Тітка Вера, Коусин Шурік. Я дуже хочу, щоб допомогти вам. Може бути трохи грошей. З нього важко, і ви, і ваш брат відвернувся від нього. Не просто сім'я.

Але Матвей був одним з тих людей, які не поставили палець у роті. Він відразу знайшов адресу, де жив його біологічний батько, взяв його брат, і Я прийшов, щоб зустрітися з вами. З родичем. Хлопці не здивовані запахом, який зацарював у бідній квартирі. Мій батько не взяв участь у об’ємі зеленого змія. По суті, вони дізналися, що він отримав допомогу від уряду. Що безпечно приймати це дуже тітка Vera.

Р

"Як батько в школі-інтернаті? Ви, хлопці божевільні, big-ass? Як кинути тебе до батька? Він дав вам життя, і ви голодні. Бог поганий вам, чому я просто зв'язався з вами! – з’явилась Тітка Вера на весь поверх, коли Матвей оголосив свій план дій на найближче майбутнє.



Відносні засоби на батьківській стороні спробували атакувати сім'ю Тихона і Матвії з усіма їх можливою, але молоді чоловіки не подбали. «Для школи-інтернату подбає про нього. Так він буде повним і чистим принаймні, сказав Тихон. «Щоб бути чесною, я також оплачую за школу-інтернат явно і нічого не дала. Але це не менше людської дії. Ця Тітка Вера ніколи не відмовляється від нас до кінця дня батька, а потім її власне. Подаруйте мені гроші, Мати. Ви виросли і навчилися заробляти, тепер ми виведемо на шиї і висить ноги, - сказав Мавей.

Молодих людей відчували, що їхня версія була більш гуманною, ніж у них. Дві молоді діти покинулися до своєї долі. До тих пір не прийшли. батькоВони підняли їх і кладуть їх на ноги. І вік Миколая і Вікторія не стала перешкодою на шляху до титулу «найпопулярніші батьки». Тихон і Матвей поважають не інші.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное