Моя людина попросила, хто був більш важливим для нього на вечірці, відповіла свою впевненість у шлюбі.

Кожна людина має власну систему пріоритетів. Але це не завжди збігається з поглядами наших близьких. Це саме те, що сталося в героїні нашої історії. Через вирок чоловіка, вона втратила впевненість у шлюбі.

р.

Редакція "Сайт" Поділіться своїм оповіданням з вами. Ви можете мати деякі мудрі поради для неї.

Недавній сімейний відпочинок вчинив мене втратити впевненість у собі і шлюбі. Я не знаю, що робити, тому я запитую пораду. Але щоб з'ясувати всю ситуацію, потрібно розповісти вам трохи про своє життя. Я одружився 3 роки тому. Він трохи старше мене, і він має дочку, що він піднімає себе. Ми вирішили жити в сім'ї і пізніше мати дитину разом. Все шукав мене, бо Volodya Я дуже люблю, він хороша людина, надійний. Я думав.



Нещодавно ми мали родинне свято, де зібралися всі родичі. У нас були батьки нашого чоловіка, наші близькі родичі та наші друзі. Ми всі, хто має хороший час, розмова. І в одній розмові, її чоловік дочка сказав, що це було добре для неї, щоб жити окремо з батьком. У мене є хороші стосунки з Ліза, але вона досі ревнощів. Це важко прийняти, що батько має когось в житті. Це також складний вік, вона просто перевернула 15.



Після цієї фрази, сестра її чоловіка, яка з якоїсь причини не любить мене, попросила Володія: «Якщо ви повинні вибрати між дружиною і дочкою, яка виберете?» Я був здивований цим питанням, але мій чоловік відповідав без зцілення: «Основи, дочка». Як стати пріоритетом!

На жаль, після того, як я хотів піти підземелля. Все дивився на мене і дивився мій відгук. Я вирішив зробити це жарт, але мій чоловік сказав: "Ви красива дружина, ви і я дуже щасливий разом. Але моя дочка є найбільшим скарбом в житті. Здавалося б, дурно опинився цим, але я був дуже неприємним. Я відчув, що всі шукали мене з посмішки.



Тоді на святі я зумів запевнити, що все було дрібно. Але я не припинив мислення про це з тих пір. Ви знаєте, що я був у другому місці. Я був найстарішою дитиною в сім'ї, тому мій мама завжди приготував більше про молодших. Мій чоловік не є пріоритетом. Я відчуваю, що я граю вторинний характер.

Р

Звичайно, я розумію, що любов дитини не можна порівняти з чим завгодно. Але з яких причин я хотів подумати, що для мого чоловіка я прийшов першим. Я маю багато сумнівів. Чи можу я пережити його повністю? Якщо ви дійсно повинні зробити вибір, це ніколи не буде на користь. Я не відлякую всіх, я просто намагаюся розібратися. Що ви думаєте про це? Можливо, хтось був в аналогічній ситуації.

р.

Ми можемо зрозуміти почуття жінки. Після того, як її пріоритетна система трохи відрізняється від одного чоловіка голосувати. Вона повинна вирішувати, якщо вона завжди в другому місці. Ніщо не змінить чоловіка. Не готовий жити з чоловіком, який вже мав дитину. Але ми віримо, що ви можете спробувати зрозуміти себе і підтримувати відносини з чоловіком. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное