Дружина випадково з'ясувала, що у мене була парафія з сестрою, але не зробила сцена

Іноді життя приносить неприємні сюрпризи. Прийміть цей факт, що надані робить його трохи простіше. У нашому розповіді про зраду і зраді



Сьогодні видання. "Сайт" Я покажу вам незвичайну історію. Я пропоную вам зробити висновки.

Щоб потрапити до серця моєї історії, потрібно розповісти її з самого початку. 15 років тому я зустрів свого роду і чудовою дівчиною Ольга. Ми зустрілися в коледжі і почали знайомство. Ми любимо нас. Я просто любив її турботу і судом. Оля дуже відповідальна, відповідальна, а також хороша господиня. Вона була комфортна з нею.

В той час я думав, що я не знайшов кращого чоловіка. Хоча не любов життя, але з ним можна побудувати міцну сім'ю. Я вирішив не затримати і негайно попросив її в маррі. Вона погодилася. У зв'язку з тим, що ми припинили роботу. Ми мали спокійне і спокійне життя. До сестри Ольги ламають в життя.



Марина провела рік за кордоном, навчаючи там для обміну. І це, коли вона повернулася. Ольга вирішила познайомитись з нами. Коли я побачила її, я зрозумів, що я був відсутнім. Вона була одним, я шукав: красивий, красивий, з небесно-блакитні очі. Спочатку я тримала свої думки від неї. І тоді я не можу писати. Вона відповів. Як ми починали нашу романтику.

Габаритний зображення

Я знаю, що я хотів би розповісти Ольгою чесно, але я не хочу, щоб віддати їй. На жаль, вона хороша людина. Вона з'явилася для себе: вона побачила наше листування. Вона не зробила сцен або скандалів. Вона просто сказала, що вона любить мене і Марина, і тому бажає нам щастя. Вона має Я не прийшов додому знову.

3610Р. 4200Р.

Марина і я одружився найближчим часом. Оля не була на нашому весіллі, але вона зрозуміла. У нас були два діти. Перший хлопчик і тоді дівчина. Тепер син 12, і дочка тільки 5. Ми проживали і підняли наші діти. Але рік назад, Марина помер. Не вдалося врятувати її. Я зла. Якщо це не для дітей, я б не зробив.



Ми робимо все краще. Моя мама дуже корисна. Але я розумію, що дітям потрібно мати. Дуже дочка. Вона все ще дитина, вона потребує догляду за жінками. Я думаю більше і більше про Ольга. Я пам'ятаю, як вона була. Вона може бути гарною мамою для дівчаток. Так я думаю, що викликає її. Я знайшов її на соцмережах. Послухаючись фотографіями, вона не має чоловіка або дітей. Не знаю, що моя дружина знову.

Я не можу зробити з нею, але це було багато років. Дітям також її нефрит. Я думаю, що вона може бути згодою. Ви думаєте, що вона повинна запропонувати?



Ми трохи відірвали рішення героя історії. Він не болить її в минулому. Історія зради і зради. Не дивно, що Ольга не повернулася за кордон. Ми думаємо про це. Не обов'язково, якщо чоловік має право звернутися до його екс-дружини з такими пропозиціями. Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное