Вентилятори променя для здоров'я Селіна Діона і попросіть небо для дива

Селін ДіонФотографії співачки порушили громадськість. Незрівнянна дива з голосовим діапазоном від 5 октаїв зізналася своїм шанувальникам в серйозній хворобі. У своєму Instagram Celine заявили, що змушені скасувати запланований на 2023 виступи в Європі. Що відбувається в житті Celine зараз і як швидко її збити?



Целін Діон народився в 1968 році в Канаді в сім'ї французів-канадійців і став наймолодшим з 14 спадкоємців пари Діон. Сім'я мала невеликий ресторан, де їх батьки Супроводжувався целін. на скрипці і акордеон. На жаль, вона вже захопила повноцінний ресторан любителів, які люблять свій голос.

Коли Селін перетворив 12, вона і її матір і один з її старших братів записав живий спів дівчини на касеті. Брат відправив цей запис до відомого канадського менеджера René Angelil. Однак не було відповіді. Молода людина захищала цим ставленням до своєї талановитої сестри, знайшовши номер Рене та назвав його. «Якщо ви послухали стрічку, ви б сказали, що вечір, – слово стала пророком.



Голос Селін Діон виграв Рене не тільки професійно, тому що в підсумку він стане чоловіком. А серйозний вік різниці не буде перешкодою пари. Хоча Рене, він боявся розповісти людям про те, що він мав з Селіном. 26 років різницій Тим не менш, він вірив настільки сильно в талановитій дівчини, що він застав свій власний майно і тому отримав гроші за просування співачки.

р.

Фантастичний голосовий успіх не займе довго чекати. Голосова лінія бере участь у конкурсах пісні та отримує одну перемогу після іншого. вона працює на себе, її стиль, її голос. Початок своєї кар’єри позначається переважно французьким репертуаром. Але Céline і Rene знали, що вона потрібна англійська для цього. Підсумок Світ.

Однією з найбільш значущих досягнень Celine Dion стала перемога на конкурсі Eurovision Song 1988, де вона представила Швейцарія. Це був потужним повідомленням до світу, що такі змагання дають великий поштовх до подальшого розвитку музикантів. Хоча, звичайно, ця перемога не порівняється з її саундтреком для фільму «Тітанік».

Перший крок. відмова "Мій серце буде йти на" Джеймс Камерон Але її чоловік-менеджер Renee переконаний її коханця. Ця пісня стала світовим мегайтом у багатьох країнах світу. На святкуванні золотої річниці шлюбу британської королеви Єлизавети II і її чоловік Філіп.



Не завжди зіпсована доля. У світанку її популярності після довгого концертного туру з Celine раптом відсутній Вона консультувала кращих лікарів, а в той час як виконавець повинен бути абсолютно безшумним для відновлення. Крім того, Діон успішно подарував свою першу дитину René-Charles в 2001 році, але кілька наступних загначення завершилися сумно.

Целін не давав і боровся з цією проблемою протягом багатьох років. Паралельно вона підтримала чоловіка, який також постраждав від серйозної хвороби горла протягом тривалого часу. У 2010 році співачка успішно подарувала своїм гостям близнюки Eddie і Nelson після багатьох спроб і процедур. Але величезний удар для знаменитості був від'їзд свого улюбленого чоловіка і головна підтримка. René Angelil помер у 2016, і після 2 днів, один з братів Celine зліва. Співачка розповіла прес, що подолати таку величезну гранату допоміг їй любовй



Celine Dion: фото diva, що викликає питання Після вильоту чоловіка Селін з'явився в громадських і рубаних шанувальниках з її надмірною тонкістю. Багато в Інтернеті почали претендувати, що жінка має серйозні проблеми психічного здоров'я. Вона вибрала найбільш шокуючий одяг і провокувала аудиторію. Сама лінія, адресація папаразию, реагувала щось, як це: «Якщо ви не любите мене, то просто не знімете фотографії мене. й



Уже другий день дайва захотіли фанати з відлякуванням новин. Всі його виступи, які планували 2023 р., Зіркові скасування. Вона сказала, що протягом тривалого часу постраждали від спазмів м'язів невідомого походження. Не давайте їй нормальне життя, нехай тільки вистави. Проблема Celine ще не вивчена, тому вона не могла зрозуміти, що сталося з нею.



Селін Діон Вона пішла до лікарів.Після багатьох досліджень вони підтвердили синдром м'язової жорсткості співачки. Легко плутати з іншими серйозними виразами. Але знаменитість не втрачає ентузіазму. І хоча не можна повністю вилікувати такі недуги, але правильні медичні рекомендації допоможуть діва поступово повернутися до нормального життя. Співак стверджує, що він вже працює над ним і сподівається на повернення в лінію. Ми бажаємо вам наполегливості, міцності та терпіння, розкішної лінії. Ви неодмінно зможете впоратися з цією перешкодою.

Фото для попереднього перегляду

Категории

Смотрите также

Новое и интересное