Моя дочка забороняє мене працювати, в 50 я старик для важкої роботи.

Обов'язки догляду за батьками Вони неминучі на плечі своїх дітей. Але це ціла точка існування людини? Мама і тато допомагають своїй рідній дитині повернутися на ноги. І дитина виростає і підтримує батьків, коли, через вік, це вже складно для них тримати на своїх двох.



Про те, що з любов’ю з’явилася історія Ольги. Жінка її ціле свідоме життя працювала в Італіїй За майже 25 років Оля подарувала своїм теплом іншим людям, поки її чоловік і молода дочка Каріна залишилися в домашніх умовах. Тоді Оля не могла робити інакше, бо чоловік Ігор залишився без роботи. Його мама довго збиралася, і Ігор змушений присвятити левову частку свого часу.

Оля не протистояти, бо вона розуміла, що її мама є найцінніше, що кожен з нас має. Крім того, Ігор не мав одного, крім своєї матері. Ольгою домовилися працювати за два, щоб він міг повністю присвятити себе турботі про власну душу. Дівчина була щаслива, що її мати також вступила в позицію і взяла процес підняти Каріна себе.

(Багато)

Але навіть довге відділення Олі і Каріна не завадило двох жінок, щоб зберегти на зв'язку. Ольгою було готово зробити все так, щоб дочка мала кращі гаджети, модні речі, дорогі косметичні засоби. Вона зробила все, щоб зробити Каріна щасливою. Мама не подумала, що вона буде руйнувати її дочку. І що сталося. Каріна є найбільшою. ПриватВсе про увагу і енергію, яку мама дає їй.

Дівчинка завжди намагалася відповісти на себе. Вона отримала роботу, як тільки вона могла, і повільно почала економити гроші з лавки. Вона думала, що її сім'я робила. Хоча питання Супутник Жінка спробувала не підніматися. Пара довгадав, що вони були холодними. Але ніхто не міг почати говорити про розлучення спочатку.



«Мом, це здорове рішення протягом багатьох років. Я не бачив мого батька, оскільки я почав жити з братом. І ми повинні бути добре. Я знаю, що він повинен виглядати після своєї матері. Але він просто відмовив нас і ви, як тільки сказав на телефон Каріна. Ольгою здавала свої сміливі думки, але вона знала, що вона була правою. У той же час вона захопила мудрість своєї юної дочки.

2040440р.

Плани розлучення, Ігор взяв на себе. Ольга сама розуміла, що за такий довгий час, вони навряд чи зможуть відновити свої почуття. Хоча Ігор вперше погодився розлучення, потім давав назад. Ольга не розуміла, що змусило його. змінити розумй Але, на жаль, слова чоловіка не встигли чекати.

«Ви даєте мені всю останню італійську зарплату, і ви отримаєте розлучення», - сказав він. Ольга шокувала. Вона була просто прибула і сподівалася, що вона буде в змозі залишитися в своїй країні вдома, поки без роботи. Я знаходився до нього. Що робити, якщо вона дала їй все? І так само, що для кого-небудь іншої змії.



Коли Каріна переплітається. “Не турбуючись про це, мама, ти не так старий. Вирішити це. Ми отримаємо розлучення і маємо кошти. Ольгою не було ідей, як вона дочка стане такою зброєю, але погодилася. Життя від дому та років загальної стриманості захищали своє здоров’я.



Важливий обов'язок догляду за батьками Ольга на столі ресторану та чекала її замовлення. Незважаючи на те, що вона була порушена, щоб витрачати гроші на поїздки в ресторани, Карина наполягає. Це причина залишити без свят. Не тільки вони отримали розлучення, але вони також успішно замінюють конверти з грошима. «Прийміть, ви повинні перетягувати всі сорти бумів на плечі. Сісти без італійської заробітної плати, можливо, отримувати смартнер. Та не думав про це, напевно, це його нова пристрасть, що вона бажала гроші. Я уявляю свої обличчя, коли вони дивляться порожні папери в конверті, Каріна сміхалася.



Думки знялися в голові Ольгою: «Дочка проти нових поїздок до Італії». Але я можу це зробити? Чи є достатня кількість грошей, які Каріна і я зберіг для гідного життя? Проте, навіть тверде мислення не завадило щастя в душі Олі. Вона близько до своєї душі і відчуває себе, як посміхається весь час. Може бути її дочка право. Тепер Каріна бере в руки свої руки, і Олег повинен довіряти їй повністю.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное