Виберіть салат і ми розповімо вам, що секретує вашу підсвідомість приховує.

Новий рік буде особливим! Це буде першим роком в історії, коли кожен робить той самий бажаний. Але, як кажуть, він все ще має жити. Щоб познайомитися з святами в гарному настрої, на духовному підборі слід почати готуватися до них зараз. Я пропоную вам, шановний читач, приймати психологічний тест визначити їх стан. Результати здивують і радять вас, пообіцяю.

Уявіть, що запрошуються гарними людьми. На одному столі зібрано всі ті, які ви не бачили довго, кохані. Номер наповнений м'яким теплом світлом, миготливими гірляндами, запахами маргінів і свіжої хвоєю. Великий кристал салатні чашки розташовуються в центрі столу. Так, відповідь без мислення. Який святковий салат вибрати для їжі?



Займіть психологічний тест, який можна розповісти про вас святковий салат
  1. Салат Мімоса
    р.

    Якщо ви вибрали новий Mimosa, вітання! Ваша ніжна психічна організація може бути загиблою. Можете писати або писати поезії, писати блог, як зробити фотографії. Ви дуже чутливі до емоцій інших, дуже емпатійних. Завжди комфортний інший, дайте правильні поради та допомогу, якщо ви можете. У вас є багато друзів, величезне коло друзів, вони намальовані вам. Не існує вентиляторів і вентиляторів. Ти можеш стати автором Як впасти в любові з будь-яким в 15 хвилин. Ви знаєте, як тримати красиву поставу і носити тіло з гідністю, без вичавлення, не будучи сором'язливою вашої природної краси. Подарунок Вам сьогодні: Купити квіти, покласти їх в красиву вазу (звичайно, ця порада більш підходяща для красивих дам, але я знаю чоловічих садівників, які будуть любити купити ще одну вазу або розсаду). Насолодіться ароматною свічкою, захопленням, поглядом на полум'я і диханням в ароматі заспокійливого. Вирушайте в інтернет-магазин і розгляньте товари, які б хотіли б купити (щось купити не варто, іноді наша психіка досить захопити бажаний предмет, а відразу на душі стає якось святковим).

Символ пухнасти 2023 вже дрочить вам на м'яких лапах Пальто салат


Соковиті пальто будуть обрані людьми, для яких сім'я є основною вартістю. Ви завжди турбуєтесь про вашу сім'ю, намагаючись зробити своє життя краще. Все, що ваша сила йде, щоб забезпечити, що сім'я гнізда триває. Якщо у вас є тільки один кіт у вашій родині. Поглиблюючись, ви знаєте, що ви познайомитеся з рожево-жовтими бігунами, весь життєвий шлях веде до цієї щасливої зустрічі. Ви вносите все в будинок, ви любите комфорт, ви можете навіть зателефонувати вам до дому. Пам'ятайте, що іноді подорож дуже заряджена, не заблокуйте себе в чотири стіни. Подарунок Вам сьогодні: Слухати заспокійливу музику. Якщо ви знаєте, як грати в музичний інструмент, зробіть музику (але будь ласка, не грайте на нервах сім'ї, які знову залишили гірські немиті страви або розкидані речі навколо кімнати). Занурення їх на маленькі слабкості сьогодні. Якщо це можливо, послухайте звуки дикої природи, іноді навіть вирощені корови можна подарувати натхнення. Побачити улюблену пісню, щоб співати її в версії караоке. Ваш настрій буде небаритним!

Салат Олів'є


Хто великий оптимізм тут? Салат Олів'є буде обраний тільки тим, хто завжди вірить в кращий результат. “Якщо ви відчуваєте себе погано, подумайте про тих, хто гірше!” Зрозуміло, це допоможе вам жити і рухатися, ви подякуєте Всесвіту всім вам, і в поверненні це дає вам ще більше сюрпризів і задоволення. Ви впевнені, що якщо щось не працює, це не працює, ви подумали, що це тільки для кращих. Ви просто маєте інший шлях. Для цієї здатності сприймати життя як захоплююча пригода, ви поважаєте. Подарунок Вам сьогодні: Порадуйте себе приємними запахами. Вдихати запахи різних парфумів в свою чергу. Послухайте запах свіжовідкритого пакету кави. Візьміть різні спеції на кухні і вдихайте їх аромати в свою чергу (тільки дуже акуратно, будь ласка, багато людей алергіку до корицею!). До квіткового магазину і запаху різних квітів і букетів. Тексти пісень, а це означає: Життя красива, це не має значення, що.



р.

Я сподіваюсь на те, що наш новий рік тест. Я нагадую вам, що на майбутній Новий рік, ви не повинні ставити «Пальто» на святковому столі! Спокійний і досить вирокливий кролик, символ 2023, не переносить цього. Побачивши Пальто, він буде гойдувати, порушуючи кожну пелюстку свого цінного хутра. Щоб будь ласка Кролик, можна покласти на стіл корейці, морквяний торт, з якого неможливо відновити, закуски, елегантно оформлені у вигляді моркви. Попереду, результат варто: хутряний кролик неодмінно подбає про вас, просто зробіть контакт з ним.



Бажаю Вам здоров'я, щастя і благополуччя! Дякуємо за перебування у нас.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное