Повна гідність Лайма Vaikule дала нове інтерв’ю

Laima Vaikule, останні новини Це дуже популярний пошук у Google. Відомий співак ніколи не зникнув з інформаційного денного до того, як вона має багато шанувальників по всьому світу. А тепер, що актриса дав чергове інтерв’ю і висловила свою позицію на війні України, є ще більше причин для обговорення. Що розповів Лайма, ми розповімо пізніше в статті.



Виту Лайма Vaikule - останні новини "Мій життєвий кредо не лежати". Переведення в першу чергу, говорить Laima Vaikule. Вона не була готова до війни, оскільки вона подумала, що це неможливе в наш час. Що стосується України та Росії.

Коли Росія зраджує Україну — згадуйте, що це сталося 24 лютого 2022 р. — співак про милосердя. Я хотів би спонукати людей до цього. Яким може ми говоримо про те, коли один народ вирішує знищити інший?



Українська _ Русский _ English "Я побудував мій будинок". Цегла до цегли. Я знаю, скільки було введено в неї. Сьогодні бомба може знищити все. Що означає зробити це, Vaikule ділиться своїм досвідом. Здавалося б, що люди в Росії просто пішли божевільними. Вона не бачить інших причин.

Багато російських колег Лайма підтримують режим і війну в Україні. Не вірить, що ці люди можуть бути досягнуті. Вона усвідомлює, що її ідея була помилковою.



Українська _ Русский _ English Вайкул засуджує дії російських органів і армії. Вона не розуміє, як це може бути виправдано в будь-якому випадку. Невинні люди помирають: жінки, діти, літніх людей. Затишне поселення та міста. «Що все це для?»

Про війну в Україні Ліма прокоментував ситуацію з Алла Пугачєва, яка зараз вважається ворогом народу в Росії. Вона підтримала від війни чоловіка в Україні і залишила країну. Вайкулі вірить, що це спить від росіян Примадонна буде вижити. І вони, в свою чергу, втратили реальні скарби, адже Алла Борисівна залишається живою легендою.



Українська _ Русский _ English Росія – найбагатша країна. За гроші, які Росія витрачає на війну в Україні, вона може побудувати все, покращувати ліки і освіту. На концертах звучать люди, які будуть жити багато, одягатися красиво, піти на концерти. Досягнення кожного. Що ви робите? Ви відштовхуєте весь світ від вас, Lima resents.

Це дійсно є. Європейський Союз продовжує готувати нові пакети санкцій. Бренди з всесвітньою репутацією все ще виходять на російський ринок. Стандарт проживання в країні продовжує падіння. Тим не менш, це не заважає звичайних росіян з підтримки чого відбувається.

р.

Українська _ Русский _ English Лайма Vaikule каже, що вона втратила багато війни. Ми говоримо про аудиторію в Росії, бізнесі та гроші. Яким українцям втратити кожен день. А співачки її віддає.

Вона тепло лікує українців, симпатізує з ними. Крім того, вона має багато колег в команді з України, а також велику кількість українських друзів, з якими вона продовжує підтримувати контакт.



Українська _ Русский _ English Співачка захоче війну в Україні до кінця. Я думаю, що всі гідні люди мріяли. Але коли з'явиться, ніхто не знає. За останніми прогнозами експертів, 2023 буде набагато простіше, ніж попередній. Однак в воєнних умовах все ще буде складно. Ми сподіваємося, що цей кошмар буде якомога швидше.

Скажіть мені, зробивши своє ставлення до Laima Vaikula зміни, коли ви читаєте останні новини про неї?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное