У магазині немає таких речей, м'які пряники матері за перевіреним рецептом.

Lazila був недавно онлайн і прийшов по одному дуже простий рецепт, який нагадував мене про мої шкільні дні. У нашому ресторані ми продаємо великі печиво у вигляді зірок з цукровою глазур'ю. Я любив їх! Спасибі Facebook, тепер я знаю Як зробити домашній пряникВони виглядають точно так само, як і ті настільні зірки. Я впевнений, що вам сподобається!



Рецепт смішно простий, але це тільки користь від цього. Готуємо тісто на яйцях і кефірі. Особлива нотка смаку додає меду - пряники після всього! Якщо ви звикли до класичних пісочних печива, це не історія. Імбир досить м'який. Вони ідеально занурюються в гарячому молоці або какао.

Компоненти Gingerbread
  • 3.5 ст. борошна пшеничного борошна
  • 1 яйце
  • 180г цукру
  • 0,5 ч.л. соди
  • 1 ст. кефір
  • 2.5 ст.л. рослинної олії
  • 2 ст. меду


Цукор глазур інгредієнти
  • 1 яєчний білий
  • 1 щіпка лимонної кислоти
  • порошок


Підготовка
  1. Перш за все, в окремій мисці, сіяне борошно пшениці і соди. В іншій страві перемішати всі інші інгредієнти. Це яйце, кефір, рослинне масло, мед і яйце. Добре збити цю масу до однорідного стану. Не варто використовувати блендер, а звичайний коляс або просто виделка.



  2. Потім поєднують сухі і рідкі інгредієнти. Змішайте м'яке і еластичне тісто. В ідеалі необхідно дати йому не менше 15 хвилин для відпочинку в холодильнику. Але навіть без цього етапу пряники оселилися.
  3. Готове тісто розкачати в шар товщиною не менше 1 сантиметра. Виріжте пряники з тіста зі скляною або печива прес-формами. Покладіть заготовки на сковороді, покриту пергаментним папером. Випікати пряники в попередньо розігрітій духовці 25 хвилин при 180 градусах.

    Веб-сайт

  4. Додайте готовий пряник охолонути трохи. У цей час можна зробити цукрову глазур. Для цього збийте яєчний білок з цукровою пудрою і лимонною кислотою. Регулювати кількість цукрового піску уздовж способу. Як правило, 40 г білка вимагає до 200 г цукрового порошку.
  5. Змастити кожну моркву з готовою цукровою глазур'ю і дати її заморозити. Хоча мені подобається, коли це ще трохи вологий. Подавати печиво до спекотного молока, какао або кави. Бодибилдерши!



    Веб-сайт


Як зробити домашній пряник: редакційна порада Кефір пряники набагато м'якше, ніж класичний імбир. Якщо ви не любите зайвих спецій в печива, використовуйте наш рецепт, і ви можете прикрасити його не тільки білою, але і з кольоровою цукровою глазур'ю. Просто розділіть його на пару деталей і додайте до кожного декількох барвників.



І пряники або будь-які інші печиво цього формату можна покрити шоколадною глазур'ю або фуджею. Як точно зробити такі речі, я сказав в статті за посиланням.

Також на нашому сайті ви можете знайти безліч цікавих варіацій такої випічки. Наприклад, ми розповіли, як приготувати медовий пряник з одним саворим інгредієнтом за рецептурою української харчової блогер Лілії Звіт.

р.

І мій колега Анастасія Чубар продемонстрував, як запекти неймовірно ароматний карамельний пряник. Пальці добре!

Якщо вам подобається цей рецепт, дозвольте мені знати в коментарях. І якщо раптом є свій власний авторський рецепт для саморобних пряників, обов'язково поділитися ними під цією статтею. Я чекаю!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное