Вона впала в любов з вчителькою, він одружений, але обіцяє подати для розлучення

Мій друг. закохався у вчителя І не знаю, що робити зараз. Вона поділилася своїм болем і запитала мене, щоб дати їй хороші поради. Тема дуже чутлива, але цікава. Як Anya вдалося потрапити в таку складну історію, розповісти вам докладно далі в статті.

(Б)

Я впала в любов з вчителькою я визнати, що я викручений! У вересні, коли в університеті був новий викладач. Починав навчання практичних занять філософії з групою. Я втратив на перший раз! Я ніколи не думав, що я хотів би чоловіка набагато старше мене. Але це випадок є винятком правила.



Спочатку я спробував зберегти всі погані думки. Я ходжу в університет, щоб навчатися, не дивитися на дорослих чоловіків. Але з кожною новою окупацією я був намальований до Олега Сергевича більше і більше.

Я вивчав філософію важко, я витягував свою руку на кожну пару, я хотів бути кращим серед моїх однокласників. І я хочу сказати, що це дуже легко для мене. Хоча я постійно думав про мій учитель, все інше запам'яталося. Можливо, я хотів би, як Олег Сергійович занадто багато. Які дівчата не роблять для любові?



Я не думав про це. Я просто хотів, щоб запам'ятати мене, тому що протягом шести місяців ми не будемо сидіти красиво і поговорити в парах.

Але дуже скоро я почав помітити, що ситуація вийшла з контролю. Моя філософія вчителя почала шукати мене, як я був особливим. Тоді я помітив, що він випадково захопив свою руку, коли я підійшов до нього з підписним журналом (Я начальником групи).



Він закінчився мною, не в змозі стояти його і просити його зустріти після пари в найближчому кафе. Я повинен сказати, що Олег Сергійович не чекав цього. Але він погодився.

Після цього ми почали зустрітися з ними і частіше. Ми дійсно говорили про навчання до одного дня, він сказав мені, що він дійсно хотів мені. Я рум'яна і сказав, що я відчував себе таким же чином.

Я боїться сказати будь-кому. Я не знаю, що в моєму особистому житті. Коли з'явився перший поцілунок, я думав, що я був в кіно. Ну, це не так!



Але життя непередбачувана. Я бачив це знову і знову. Виявилося, що Олег Сергійович має дружину. Як я не думаю, що перед? З якоїсь причини мені не сталося, що такий видатний чоловік може мати дружину.

Коли Олег сказав мені все, я відразу вирішив розбити його. Це занадто багато навіть для мене! А потім він почав блювоти мене не залишити його. Він сказав, що він довго збирався з дружиною. Як і вони формально разом, але насправді вони не мають нічого спільного протягом тривалого часу.



Я не знаю, що робити. Я знаю в мій мозок, що я дам на дуже поганому пригоді. Тексти пісень, а це означає: Але серце говорить нам, що нічого не може зупинити нашу любов. Немає різниці віку, ні іншої жінки, ні інших обставин. Що робити?

Попадання в любові з вашим учительом є одне, але починає зустріч з ним зовсім інший. Якщо я був Ані, я зламав всі стосунки з Олегом Сергіємовичем, принаймні до того, як він дійсно розлучився. В іншому випадку ви можете потрапити в більш серйозну історію, з якої буде дуже важко вийти.

Я дивлю те, що ви будете робити, якщо ви були мій друг.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное