Наймодніший колір 2023, довгий закоханий в цей пристрасний відтінок

Інститут Pantone Color оголосив перший колір 2023 року. Віва Магента 18-1750 р. Це яскравий рожевий колір з фіолетовим відтінком, який належить до сімейства червоних і бордових відтінків. Також після показу мод в Нью-Йорку було названо 10 модних і 5 базових відтінків для нового долі року.

Сьогодні видання. "Сайт" Вони підкажуть вам, які кольори. плаття в рік работа. "Дрюн Вишня", Бордо, Марсала, Бургундія. Я фарбую моє волосся цей колір, Pantone, спасибі!



Інститут Pantone Color щорічно вибрав верхній колір року з 2000 року. Кожен рік, фахівці кольору дивляться на нові кольори. Досліджуючи розважальну промисловість, кіновиробництво, художні колекції та нові художники, мода, всі сфери дизайну, популярні туристичні напрямки.

У деяких кольорових варіантах також можна впливати на нові технології, матеріали та фактури. І, звичайно, новий курс життя всієї планети і соціально-економічних умов.



Instagram / @glloss_etiketki Як ви знаєте, основний колір 2022 був обраний відтінок бузку з цікавою назвою Дуже Пері. Ну, в 2023 році буде кармінний червоний відтінок 18-1750, званий Вива Магентай Безперечно колір довіри. Але не агресія, її можна порівняти з «фісом в оксамитовому рукаві».

«У цьому віці технології ми шукаємо натхнення від природи і від чого реально. 18-1750 р. Віва Магента походить від сімейства червоних відтінків і натхненна червоним кольором кохінального, одного з найцінніших, міцних і яскравих природних барвників, відомих до світу. 18-1750 р. Віва Магента простежує свої коріння назад до ґрунтової речовини.

Покликання сил природи, 18-1750 Віва Магента генерує наш дух, допомагаючи зміцнити нашу внутрішню силу, - сказав Леатрице Ейсман, виконавчий директор Інституту колориту Pantone.



Веб-сайт: www.svezest.com Пантоні колір Як сміливий і безстрашний відтінок червоного, який лопається з енергією і життєдіяльністю. Додаємо цей колір до вашої шафи, ми будемо в тренді і все буде на нашому плечі.

2411118

Цей колір нагадує мене з вишневого пирога. А український шеф-кухар Євген Клопотенко, порівнює його до борщу зі сметаною.



Крім Viva Magenta, в моді в 2023 буде червоною, сміливою фуксія, апельсиновим кольором, рожево-персиковим, яскравим жовтим, м'яким рожевим, класичний зелений, салат, синій і брудний синій.

І 5. пердят: легкий бірюзовий, кремовий оголений, легкий бузок з сірим відтінком, оливковий, збирається до світло-коричневого, а колір молочного шоколаду.

Експерти Пантону сперечають свій вибір, як бажання згадати свою нову Вони шукали палітру, в якій вони можуть створити контрастні образи і висловити їх індивідуальність.



У своєму рішенні вони прийняли підхід, який може бути повністю описаний як безболісний. «Такі кольори відображають нову епоху. Ми поєднуємо есапизм і прагнення екстремальних контрастів в настрої і колір з реальністю і повсякденним життям. І ми хочемо, щоб це було багато радості, - сказав виконавчий директор Інституту Pantone Color.



Також я пропоную вам дізнатися, які кольори, щоб відсвяткувати рік кролика за знаком зодіаку. Внесіть в життя і гроші!



Для мене, панчохи Це прекрасний рік. Всі кольори приємні до очей і досить зносні. Основа впишеться в шафу, але можна грати з яскравими, використовуючи їх як акценти. Наприклад, сумочки, ручники або ювелірні вироби.

Як вам подобається головний колір 2023? Готово вписати в шафу і інтер'єр?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное