Вагітна з третьою дитиною, і чоловік закохався в любов і пішов на кохану

Історія Каті - як старий світ. Чоловік не може стояти відповідальність і пішов на інший. Тепер з двома дітьми в домашніх умовах і один під нею серце, жінка думає, Як жити без чоловіка. Складна зима попереду без електрики і сподівається на яскравий майбутнє. Чи зможе героїн впоратися з усіма проблемами, читати далі в статті.

752277 р.

Як жити без чоловіка - праска. Дівчина з провінції, яка хоче оселитися в житті. Я ніколи не думав про хлопці, я не хочу весілля. А потім в її житті є брат, який вимовляє її протягом декількох років університету. А потім він пропонує. Як ви не погоджуєтесь?

Я повинен сказати, що я дійсно думав, перш ніж я сказав так. Я відчув, як я не зробив для сім'ї. Але Антон сказав мені інакше. Він не хотів мені працювати. Я бачив в мене ідеальну господиню і майбутній матері. Рік після весілля я вагітна. Про роботу можна забути: Я занурила себе в навчанні материнства.



А рік після народження дитини почав помітити, що Антон і я роздратував. Але тоді я не даю це велике значення. Я не встиг, бо я знову не планував. Моя мама була щаслива, бо погода дива. Що вона сказала. Не вдалося знайти місце.

Я кохаю маму, але я не був готовий бути один раз. Коли я сказав, що я хотів припинити вагітність, мій чоловік був близьким, щоб підняти свою руку на мене. Я ніколи не бачив його, як це раніше. Тоді я знав, що я збираюся дати народження.



З часом вона якось прийшла до умов з усім. Я з радістю чую, що ми були з дівчиною. Син і дочка – що ще може стати молодим батькам? Я пощастив, що не було грошей. Антон добре заробив квартиру, тому вам не доведеться платити за оренду.

Зараз мій син 9 років, моя дочка 8. Я знову вагітна. Я дізнався багато років. Я можу впевнено сказати, що я стала досвідченою матір'ю. Я ніколи не пішов працювати. Моя людина наполягала, що я вдома з дітьми.



Ми не планували третьої дитини. Все зроблено, але Бог знає краще. Я не шукав чоловіка. Я недавно знайшов, що він був зрада на мене. Наші зв'язки постійно змивають всі ці роки. Але за останні кілька місяців вона була як катування.

Антон часто не спить в домашніх умовах, він пішов до мене весь час. Я спробував розібратися, я просто хотів почути правду. Але мій чоловік завжди знайшов У якийсь момент його приналежності почали зникати з будинку. Він закінчився і сказав, що він пішов.

, Україна

Він закохався в любов з іншою жінкою і не може жити з нами. Я не хочу зайти в подробиці. Це не має сенсу. Мій чоловік пішов, але сказав він пішов з нас на квартиру. Подарунок вашого розлучення! Проблема полягає в тому, що вона написана в ім'я батька-завдання. Так ми можемо легко вирізати тут в будь-який час.

І я не працюю, і я не знаю, скільки грошей ми всі повинні жити. Знайте мене, як діти? Коли я був молодий. Але Антон наполягав. Я вірю, що я зустрілася з вірною любов'ю, до якої до жертви. Але я був неправильним!



І що ми маємо в кінці? Два маленьких дітей, третина на шляху, немає електрики в домашніх умовах, я не маю на роботу і немає грошей. Чому мій чоловік вирішив залишити мене зараз?

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Якщо ви відчуваєте, що шлюб має проблеми, ви не можете це піти. Важко сказати, що Катя була захоплена. Нерідко жінки вважають, що їх діти вирішуватимуть свої сімейні проблеми. Так само, в сім'ї буде дитина - і все буде добре. Але це ілюзію, що героїня історії може побачити для себе.

Яка порада ви подаруєте жінці?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное