Нескінченна леді взяла на пересадку мого квіткового права в кімнату вчителя, але я знайшов її для контролю.

Незручні гості будинку Або на роботу, вони можуть безглузно накласти своє замовлення. А перед тим, як зв'язати око, потрібні речі вже лежать в іншому місці. Найголовніше, немає таких людей. Намагайтеся адекватно передати їм ідею, що вони неправильні, але не використовуйте. Історія життя про те, як вони навчають дивної леді, яка спробувала її краще вийти з власного бізнесу.

569,40063

Незбиральні гості будинку Анна Миколаївна працювала в новій школі всього 6 місяців. Діти любили її дуже багато, хоча вона працювала нікому. З колегами вчителька Я також знайшов спільну мову досить швидко. Яка думка Анна. Не було проблем. «Хто не має їх?» наш головний герой заспокоївся.



Peels Serious Trouble Unlucky Анна Миколаївна восени Дружина директора, голова Ольга Вікторівна. Ця леді була вже дуже далеко від 60 і Анна не хочу зіпсувати стосунки з нею принаймні з повагою до віку. Але молоде виховання вчителя. Всі ці 6 місяців, викладач голови спробував навчити дівчину розуму. Спочатку це було корисно і дуже приємно. Але тепер він був більш схожим на загальний контроль. Як і в місцях не так далеко.

Анна спробувала не звертати увагу на зауваження або моралізацію, але дружина головного майстра теж в своєму класі приймала своє замовлення. Немов Анна є однією з глухих, і вона не була, щоб це зробити раніше. Тим квітковийМолодий біолог приніс додому або купив його гроші. Її клас дійсно виглядав як ароматний оазис у степу. Це бексон Ольга Вікторівна з венгекцією.



П'ята: Я сказав, що ми не будемо працювати. Вона так молодий. Він каже, що він хоче перевірити метод його навчання. Ми хочемо, щоб щось було в житті, але правила є правилами. Так ми не будемо мати нового вчителя географії, - сказав Ольга Вікторівна і одночасно відірвати квіти, які стояли на підвіконнях, жовтих листках. Ана тільки смартувала, що сталося і слухала чергову лекцію з дружини голови.



Остання солома в мисці Анни була барбарична дія Ольги Вікторовни з улюбленою квіткою. Все про раптове, голов'я піддока для пересадки найкрасивішої поінсетії. Анна бажала зробити те ж саме, як Ольга перетягувала цю нещастяну квітку її верху. Ольга Вікторівна! Що ви робите? Поінсеттія не може торкнутися прямо зараз, вона має решту часу. Для Божої ради, зупинити його, учитель біології кричав у паніці.

"І тоді вона почала розповідати мені, що мій квітка був своєрідним, тому вона вирішила його пересадити." – Я не знаю, що робити. вона старша, старша, одружена з режисером. Але це Ольга Вікторівна вже втомилася від мене.



«До дзеркальної речі до неї. На тиждень запрошують сестра-в-одному. Я також відмовляється від мого замовлення. Ну, я отримав її начинку. Я думаю, що вона подумала, що ми погані енергії в квартирі. Речі зникають, а потім знаходяться різко. Я не пам'ятаю минулого разу, коли вона відвідала нас. Ефективність, як ви можете бачити. Неприємні гості в домашніх умовах більше не турбуються, друзі Таня сміється.



Незбиральні гості будинку допомагають зрозуміти Анна Миколаївна взяла увагу на корисну пам'ятку друга. З тих пір, як і раніше Ольга Вікторівна не була розташована там, де вона залишила їх. Вони не зникли, але просто перенесли таємничо. За час, інші викладачі приєдналися до цього виду задоволення. «Я повинен повідомити вас, колеги, які я збираюсь до справи. Ще 69 років, ні. Я знаю, що це буде важко для вас без мого менторингу, але що ви можете зробити? Я залишаю вас на мій шановний чоловік, підібрав Ольга Вікторівна короткий день.



Ані прогулявся в клас і був щасливий. дихатий На завершення школи буде мир і порядок. Її квіти, клас, її особистий простір більше не турбуватиме. І решта колег були чітко радовані цими подіями. «Я ніколи не думав, що небажані гості в будинку Танка допоможуть мені вигнати Ольга Вікторівна з школи», – учитель посміхався.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное