Мати-в-право розповів, як правильно чергувати шари в «Фуре пальто», тільки так виходить бажаний смак

З кожним роком на свята я варю свій улюблений салат - "Гірка під шубою". Кожна господиня має деякі варіації цієї страви, але я готую з року до року за класичною формулою. Моя мати-в-правді навчила мене, як приготувати, і вона була тим, хто показав мені, як прогулятися шарами хутряних шуб. З тих пір, як і раніше, я тільки приготував за цією схемою, інакше це не так.



Редакція "Сайт" Повідомляє вас в якій послідовності потрібно чергувати шари в улюбленому салаті.

Пальто шари для замовлення Інгредієнти
  • сіль-герінг
  • лаціна
  • морква
  • бджоли
  • картопля
  • майонез
  • лист


Підготовка
  1. Для мене ключ до найсмачнішого «солодкого» - відсутність зайвих інгредієнтів. Я знаю багато людей додають варені яйця, але це ще один салат. Я тільки використовую класичні інгредієнти. Я не даю вам точну суму, все залежить від того, скільки салату ви плануєте зробити. Тепер слід обговорити всі ці інгредієнти.



  2. Так ми маємо оселедець внизу. Необхідно очистити і вирізати невеликими кубиками. Я раджу взяти оселедець, не консервантів. Смакує краще.



  3. Далі йде цибулю. Потрібно розрізати дрібно. Не додаємо занадто багато цибулі, потрібно лише підкреслити смак оселедця.



  4. Овочі необхідно попередньо варити і охолоджувати. Потім натирайте її на великій тертці. Тепер ми розміщуємо овочі по черзі. Після цибулі третій шар картоплі слідують морквою. Четвертий шар буряка.



  5. Шар майонезу зверху. Тільки один не потрібно додавати майонез між шарами. Потім салат буде занадто жирним. Сіль не потрібно, тому що оселедець вже солоний. Перед подачею салату необхідно покласти його в холодильник на пару годин, щоб все замочити. Потім можна прикрасити гілочку зелені і подавати на стіл.





Це те, що пальто слід замовити. Я не приймаю будь-яку іншу послідовність, хоча кожен є безкоштовним, щоб зробити, як він радує. Тільки "Весна під шубою" не здивує нікого, тому можна шукати інші незвичайні салати. Наприклад, салат «Луїз» за рецептом Ольги Матвей. На столі повинна бути різноманітна. Що ви збираєтеся готувати цього року?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное