"Дресден Столлен" з начинкою я запікаю на Різдво, у 2023 році хочу дива

«Дресден Столлен» з начинкою випікають на Різдво, у 2023 році ви хочете дивитись. Рецепт був викопаний на українському кулінарному майстері Лілії Звіт. І що, в свою чергу, знаходиться в Дрездені. Цей вид випічки особливо популярний!

Запікати 2-3 тижні до Різдва, а потім зберегти його в прохолодному темному місці. Все це так, щоб Stollen добре зневажена: він краще смакує. Я амбулаторний, я збираюся створити себе відразу після приготування їжі. святковийй

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися рецептом Dresden Stollen чарівний Різдво в 2023 р. Начинка робить її особливо ніжним!



Дрезден Столлен Склад для наповнювача
  • 100г сушений
  • 200г родзинки
  • 100 г журавлини
  • 200г апельсиновий сік
  • грейпфрут шкірка 1
  • 30г борошна
  • 3 ч.л. Spice суміш
  • 100 г горіхів (за бажанням)


Для опари
  • 150 мл молока
  • 1 ст. цукру
  • 15г пресованих дріжджів (або 5г сухих)
  • 80г борошна


Тест інгредієнти
  • 1 яйце
  • 80г цукру
  • 16г ванільний цукор
  • 150г вершкове масло
  • 100г кефір
  • 370г борошна
  • 0,5 ч.л. солі


Додаткові інгредієнти
  • 100г вершкове масло
  • 200 г цукрового порошку


Наповнення інгредієнтів
  • 400г фруктове пюре
  • 40г манна


Підготовка
  1. Спочатку потрібно приготувати сухофрукти. Замочити їх в окропі протягом 15 хвилин, промийте холодною водою, висушіть. Будь ласка, зверніть увагу, що висушені фрукти можна приймати будь-яким.



  2. Залийте сушені фрукти в каструлю. До них додайте грейпфрутовий пілінг (або апельсиновий), апельсиновий сік, залийте суміш спецій і доведіть до кипіння.



  3. Для відпару в теплому молоці розчиніть дріжджі, додайте цукор і борошно. Змішайте рідке тісто, як млинці. Покрийте тісто рушником і залиште в теплому місці півгодини. Зверніть увагу, що масло повинно бути з високим вмістом жиру. Стирайте всі інгредієнти.





  4. Для випічка Змішайте яйця з кефіром, цукром, ванільним цукром, сіллю і розтопленим вершковим маслом. Залийте цю суміш до дріжджів. Подивитися його. Додати сіяне борошно. Змішайте тісто. Покрийте його рушником і поставте його в тепле місце протягом години.



  5. Висихати сушені плоди зайвої рідини. Перемішати їх в тісто і посипати борошном трохи. Чохол з рушником і покласти в тепле місце на півгодини.



  6. Для начинки можна взяти будь-які повідло або варені плоди. Лілія Zwit каже, що він смакує з яблуним насінням. Додати в повідлу манну, перемішати і залити отриману масу в стейк з товстим дном. Принесіть начинку до кипіння. Необхідно, щоб насіння було більш твердим і не витікало з струлі під час випічки. Кількість зернових круп може варіюватися в залежності від консистенції фруктового пюре. В результаті начинка повинна бути товстою.

    9825847р.



  7. На пилоподібному борошняному столі розділіть тісто на 3 частини. Прокочуйте кожну з них і викладіть начинку на край. Поверніть в рулон, залишаючи плоский край 1,5 сантиметрів. Поставте штолленс на пергаментно-паперовий лоток. Покрийте рушником і залиште ще 20 хвилин.

    р.



  8. Бейк толлен на 180 градусів за 60 хвилин. Готові гарячі лопатки змащують з розтопленою олією і посипають цукровою пудрою. Порошковий шар повинен бути близько 2 міліметрів. Охолоджений штолленс обгортання в порошковому цукровому діабеті.



  9. Терміни дозрівання5 днів. Далі гомілки з начинкою можна зберігати не більше 3 тижнів. Ну, я, як правило, спробуйте це прямо зараз, так що це добре для вас і мене, якщо випікати один з тих, це добре для вас.





На своєму каналі Лілія Звіт показує, як вона готує таке толлен. Тут ви знайдете рецепти і солодкі страви, і основні. Насолоджуйтесь кулінарними експериментами, все вийде!

про:blank

Я також рекомендую вам дізнатися, що не годувати не настоянку води напередодні Нового року. М'ясо заборонено, інакше це буде катастрофою!



Цей Dresden Stollen не залишить вас і вашої родини байдужим. До речі, запашний і Кошик Це може стати чудовим Різдвом Христовим.

Ви коли-небудь спробували олень, ви запікаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное