Я купив коробку цукерок і пішов до мого брата з проханням, не вид розмови я очікував.

Кожен має різне розуміння того, як родичі повинні бути Хтось в сім'ї він призначений для надання останнього до рідної людини, а інші не допомагають. Герой нашої історії сьогодні про родичів вирішив, що її брат обов'язково допоможе їй. Але це не було.

р.

Редакція "Сайт" Він говорить вам історію цієї жінки і просить вас судити, хто правий.

Моя мама сказала мені з дитинства, що ми повинні допомогти один одному. Ми вирощували разом і отримали разом. І я був впевнений, що ми зростали з аналогічними значеннями. Але недавно я зрозумів, що все не те, що я думав.



Мій чоловік і я живий скромно. Здійснюючи дві дочки, що живуть разом в двокімнатній квартирі. Моя найдавніша дочка нещодавно одружилася. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Я почав думати про те, як я можу допомогти дітям оселитися. Вони не мають копійки, вони просто закінчила університет. І тоді я придумав ідею.



Моє брат Віталік – досить заможливий чоловік. Він і його дружина купили розкішну квартиру в центрі кілька років тому. І старий два був порожнім. Він був за кордоном і оселився там. Оренда двокімнатної квартири. Так я думав, якщо вони продають незнайомцям будь-яким чином, вони можуть допомогти їм niece. У зв'язку з тим, що в деяких випадках на них немає грошей.



У неділю Я купив хорошу коробку цукерок і пішов поговорити з братом. З якоїсь причини я був впевнений, що мій брат не відмовляється від того, щоб моя дочка і син-в-права жити в його квартирі. Коли я прибув, мій брат і дружина випити каву. У нас є сирні сендвічі, які я ніколи не смакував. Ціна настільки висока, що навіть перегляд страшно.



Я сказав вам, що я прийшов з. Але я не отримав відповідь, що я очікував. Вони майже однозначно сказали, що не варто змішувати сім'ю і гроші. Вони не збираються виводити тенти. Я з дому не даючи мені каву. І був так хворий. Як дитина, я поділився з ним і захистив його. І це те, що він зробив мені. Я не розумію, як ми навчимося навчатися, щоб зробити нас такими різними людьми. Вони мають все, це так важко допомогти мені трохи?



У цій історії про рідних, нам важко взяти сторони. З одного боку брат може допомогти сестри, бо вони сім'ї. Але, з іншого боку, ми вважаємо, що жінка діяла досить сміливо. Я пішов на будинок брата і почав запитати щось. Навіть якщо пара тисяч не змусить їх погодити, вони підраховують на них. Він не повинен жертвувати нічого для його niece.

Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное