Компанія Wi-Fi буде працювати навіть без електрики, один з програмістів розповів секрет

Один з основних бажань сьогодні є підключення Wi-Fi в домашніх умовах без електрики. Що робити без інтернетуЯ не знаю, що моя робота залежить від нього. Але, як виходить, є петлі! Про те, як налаштувати домашній інтернет в умовах, де маршрутизатор не може бути використаний з мережі, я розповідаю далі в статті.



Що робити без інтернету
Ви можете виїхати назовні і їздити на велосипеді, отримати в свіжому повітрі.
Якщо ви хочете дійсно стабільний Інтернет, ви завжди можете придбати генератор Starlink і термінал. Але, перш за все, не можна встановити генератор в квартирі. По-друге, такий термінал коштує багато грошей. І третій, замовивши його так само, що буде дуже складно. Але що ми робимо?

Крім того, станція EcoFlow може використовуватися замість генератора. По суті, це великий і потужний банк живлення. Але це також гідне і не вирішує інші проблеми. На щастя, є інші способи повернення Інтернет до квартири, якщо немає електрики. Всі варіанти, які я хочу розповісти про сьогодні, базуючись на використанні вашої SIM-карти.



Перш за все, що приходить до розуму, щоб розподілити мобільний Інтернет через смартфон і підключити його до нього ноутбук. Але це не так просто. Перш за все, така взаємодія пристроїв призведе до швидкого виснаження телефону. Мобільні оператори можуть також обмежити трафік. Для цього сервісу вам необхідно сплатити додаткові кошти.

Крім того, не всі операторські базові станції працюють під час відключень, оскільки установка генераторів витрат на гроші. Коли одна з станцій не працює, користувачі автоматично переключаються до інших. Але так багато з них, і станції стають меншими, Інтернет сповільнюється, і іноді не працює взагалі.

Найпростіший спосіб підключення Wi-Fi в домашніх умовах без електрики - використовувати USB-модем. Незважаючи на компактний розмір, ця річ виконує функцію маршрутизатора Wi-Fi. У смартфоні можна вставляти ноутбук, електробанк або навіть автомобільне радіо.

Сучасні моделі таких пристроїв мають спеціальний роз'єм, наприклад, CRS9. Це дозволяє підключити зовнішню антену для посилення сигналу. Він може бути як компактним, так і великим і міцним. Для того, щоб така антени працювати максимально, її необхідно монтувати, щоб вона була спрямована на найближчу робочу станцію оператора.



Ви можете визначити, яка станція поруч ще працює, якщо немає світла у вашому будинку за допомогою програми Cell Tower Locator. Ви можете завантажити його в будь-який час і використовувати його безкоштовно.

Коли ви вказуєте антени до робочої бази станції, сигнал отримує краще. Але навантаження на цю станцію не зникне. Якщо ви навряд чи можете дивитися фільми в ідеальному режимі онлайн, але ви точно можете працювати.



Для використання USB модему потрібно стандартний розмір SIM-карти. Таким чином, обсаджені SIM-карти в цьому випадку не будуть працювати. А якщо ваш смартфон тепер це, то вам доведеться купити новий стартовий пакет і використовувати SIM від нього.

Що робити без інтернету: як підключити маршрутизатор до електромережі Connect Wi-Fi в домашніх умовах без електрики можна за допомогою повноцінного маршрутизатора. Це портативний маршрутизатор Wi-Fi, який може поширювати Інтернет до 300 Мбіт/с за допомогою SIM-карти.

Коли є світло в домашніх умовах, Інтернет працює завдяки дроту, який підключений до маршрутизатора через роз'єм RJ45. Якщо немає світла, ви будете продовжувати використовувати Інтернет, тому що ваш провайдер може встановити акумулятор для мережевого обладнання в вашому будинку. У той же час такий маршрутизатор не потребує перезарядки, так як він працює акумулятором певної потужності.



Однак це не завжди справа. І провайдер також може зупинити роботу. Потім потрібно вставити SIM-карту в маршрутизатор, з яким можна розподілити Інтернет на інші пристрої в квартирі. Також ви можете взяти цю річ з вами і розподілити 4G Інтернет в інших місцях.

Ще одним цікавим способом є підключення домашнього маршрутизатора до електромережі. Дотримуйтесь інструкцій, щоб зробити це і отримати результат, який ви хочете.

  1. Зателефонуйте на гарячу лінію вашого провайдера і вкажіть, чи підключені кабелі до будь-якої мережі. Наприклад, лінії, які не відключаються при зникненні світла або немає акумулятора. Вам також потрібно попросити скільки вольт потрібно для роботи маршрутизатора. Іноді він написаний на самому пристрої. Але більшість маршрутизаторів з 9 або 12 вольт.
  2. Для маршрутизатора, щоб запустити без світла, потрібно спеціальний кабель (він повинен мати тригери, щоб вимірювати напругу зарядного пристрою до 12 Вт), ноутбук і енергетичний банк.



    Спеціальні кабелі Peels повинні бути USB-підключниками і товщиною до 5,5 мм.

  3. Якщо ви вже маєте все, що вам потрібно, вставте пусковий кабель в маршрутизатор і з'єднайте інший кінець до електромережі. Перевірити Wi-Fi протягом декількох хвилин і все буде працювати.


Якщо ця стаття була корисною для вас, дайте мені знати в коментарях. Я хочу вірити, що ці поради ніколи не будуть корисними для вас, і не буде перерву з світлом. Але реальність полягає в тому, що ми повинні бути готові до будь-якого розвитку. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное