Ольга Матвей представила закуску для сюрпризу Кролик, символ 2023

Я вже пишу рецепти свадьба«Нові новорічні закуски – 2023». Цього року я збираюся здивувати гостей та сім’ї з новими продуктами. Ця опція зверталася до мене через швидкість приготування і оригінальний зовнішній вигляд. Рецепт був викопаний на Ольга Матвій.

Сьогодні видання. "Сайт" Увійти ЗакускаНа честь Кролик, символ 2023 р. Оригінальний крок!



Новорічні закуски - 2023 Інгредієнти
  • 80г плавлений сир
  • 1 лаваш
  • 10-12 спрей
  • 10-12 мариновані огірки
  • 1 варена морква
  • 1 ст. майонезу
  • зелений
  • сіль, перець, паприка за смаком


Підготовка
  1. Сир плавлений з виделкою (якщо дуже м'який) або натрієм на невеликій тертці. Додати паприку, сіль і суміш перців за смаком. Смажити майонез в ньому.



  2. Очистити відварну моркву і натерти їх на невеликій тертці. Додаємо до сиру і перемішуємо до однорідної. Це чудовий патч!



  3. Переконайтеся, що у вас є ціла частина лаваші (все це). Розбавити лаваш в смужки близько 4 сантиметрів. Потім наріжте лист навпіл.



  4. На краю кожної смуги викладають один огірок-коріньйон і один шпарятин. Туго загорніть лаваш в соломці. Це все.



  5. Можна прикрасити таку закуску. зеленийСмакує з зеленим цибулею перо. Ви можете приготувати таку делікатність за годину до подачі на стіл. Бодибилдерши!





Знайомтеся з рецептом цієї закуски, дивіться відео з кулінарного каналу Ольги Матвій. Вона має багато перевірених рецептів, які приходять з чубчиком!

про:blank

Я також раджу дізнатися, як незвично його застосувати до святкового столу. Ординарні «Коат» не можна порівняти з цим ніжним салатом!



Коли свято знаходиться в 5 хвилинах пішки, Ольга Матвій допоможе! Замість сиру можна натерти варену картоплю, а шпроти можна замінити невеликими ковбасними ковбасами. Також можна покласти скибочку болгарського перцю і сиру всередині. Спробуйте, експериментуйте і варіть весело!

Що таке? Новорічні закуски - 2023 ви будете варити?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное