Сватя ретельно оглянула нашу квартиру і сказав, що ми влаштували її добре для моєї дочки, чоловіка і я шукав один одному.

Люди часто не те, що ви думали, що вони були. Непрозорі якості, які я не бачив раніше. Це також сталося в героїні нашої історії. Вона думала, що її дочка остаточно виявила своє щастя, але один нещастяний інцидент змінив її розум. Тепер, здається, що все було задумано як весілля зручності. Чи правильно жінка? Давайте дізнаємось.



Редакція "Сайт" Він розповідає історію жінки. Може бути ви можете дати її деякі мудрі поради.

Недавній, наша дочка радує нас новинами про своє іммінентне шлюб. Мій чоловік і я був стурбований, що вона ніколи не зустрічала всіх, поки вона була 27. Вона була дуже затребуваною, шукаючи чоловіка. І ми думали, що я зробив. Її fiancé gleb є a хороший і hardworking guy. Зустрілися з роботою, починаючи з року, і тепер вирішили одружитися.

Вони не хочуть мати весілля прямо зараз. Просто підпишіться, а потім відсвяткувати весілля, коли життя краще. Ми вирішили познайомитись з батьками Gleb до живопису. Вони називають їх до нашого будинку. Ми просто завершили ремонт, тому в будинку немає сором'язливих людей. Я зроблю свої найкращі закуски, щоб порадувати гостей.



Щоб бути чесним, він пішов дуже добре. Здавалося б, ми любимо нас. Вони поговорили багато про свого сина, жартівливого і поведіли дуже гідно. Після вечері Сватя прогулялася по квартирі, ретельно оцінюємо її. Тексти пісень, а це означає: Тоді вона сказала: "Ви так добре!" Ця квартира була організована для моєї дочки. Моя людина і я просто мав вигляд.



Ми не придбали цю квартиру для нашої дочки. Ми доглянули для цього все наше життя, після чого тривалий час ремонтували. Ми виготовляємо для себе, до нашого смаку. Ми будемо дарувати нашим дітям подарунок, який я отримав від мого дідусь довго. Це гарна квартира, тільки без свіжих ремонтів. Ми вже понад 20 років і не скаржались.

р.

Ми думали, що будинок був гарним стартом. Як ми почали. Я працюю, щоб отримати свою дочку кудись жити. Все, що ми сказали, що кицька і співрозмовника. Вони відразу змінили свої обличчя і подрібнюють додому.

Наступного дня, моя дочка прийшла в сльози. Скажіть, що через нас батьки Гліб відмовилися дати йому хороший автомобіль на весілля. Ми намагалися зберегти з нами, бо нам довелося дати їм приємну квартиру. А якщо ми віддаємо старий, то не має сенсу купувати малюків новий автомобіль. І сам Гліб тепер якось прихопив весілля.



Так виходить це весілля про зручність? Моя дочка каже, що не схожа на те, що вони просто мали плани на нашу квартиру. Що ми робимо зараз? Чому б ви не взяли його легко і дайте їм так, щоб ваша дочка не втратила її fiancé?

р.

Так, жінка була в дуже дивній ситуації. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Я не знаю, чи варто маринувати Gleb. Він зданий більш цікавим в квартирі, ніж дівчина. Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное