Визначте, що ви повинні почати заощаджувати гроші з першого Paycheck.

Я сказав вам перед тим, як мій Aunt Lube, мудрі думки надихають мене. І вже недавно вона і я розповім про те, як зберегти гроші і чому це так важливо. Вона сказала мені просту формулу, яка допоможе мені не залишатися в зламаному каструлі.

6113675

Сьогодні видання. "Сайт" Він ділиться думками мудрої жінки протягом багатьох років.

Зараз молоді люди все частіше віддають перевагу живим, тут і зараз. Я не думаю, що це погано, оскільки це робить життя краще. Не існує багато людей. Заробляючи гроші, люди інвестують в дорогий інвентар і фірмовий одяг, залишаючи нічого на складі. Тітка Luba вважає, що це Основна помилка.

Якщо ви витрачаєте всі гроші, які ви заробите на дорогі речі, коли у вас є криза доходів, ви стаєте бідними. Будь-який може статися: втрата праці, сімейна хвороба. Це створює отвір в бюджеті. І якщо він не закритий, настає час. Такі ситуації слід уникати.



Звичайно, ви можете сказати, що ви повинні прагнути заробити більше, ніж криза не буде. Я тільки погоджуюсь на половинку. Ви завжди повинні прагнути більше. Але також важливо дотримуватися простої та давньої формули: витрачайте менше, ніж ви заробите. І не просто економити гроші на велику покупку, але накопичувати капітал з місяця до місяця.

Ви завжди зможете працювати і заробляти, як ви будете в кращих моментах життя. Іноді виникають вгору, але часто вниз. І краще підготувати до них заздалегідь. Таким чином, ви будете знати, що навіть якщо ви втратите свою роботу, ви не повинні працювати в положенні низької оплати, тому що не буде хороших пропозицій у вашому полі.

Окремо, Тітка Люба зазначила, що такі заощадження в першу чергу важливі для жінок. Часто буває, що одружитися і мати дитину, жінка стає фінансово залежною від чоловіка. Немає нічого поганого, що є хорошою і надійною особою. Але є різні ситуації. Якщо у Вас є фінансова подушка, ви можете бути більш незалежними і вільними від обставин.



Якщо ви зробите цю ідею, то ви повинні дізнатися, щоб зберегти гроші. Спочатку це може бути складно, тому що гроші завжди припускають його. Але тут, як і в інших сферах, важливо сформувати звичку. Ви повинні стати майстером ваших фінансів і керувати ними мудро. Зробіть свою звичку, щоб зберегти певну кількість спочатку, а тільки потім провести відпочинок. Збереження, що зліва не працює.

Нерідко всім раджу економити 10-15% від доходу. Але це може бути занадто багато на початку. Почати з меншим відсоток, наприклад, один або п'ять. Це допоможе сформувати звичку прокрастинації. При отриманні великих сум, таких як бонус, ви можете спробувати зберегти ще більше відсотків.



Якщо ви звикли витрачати все, тепер ви можете пропустити цю суму. Для цього потрібно трохи зрозуміти витрати. Почати ведення записів все, що ви купуєте: крупи, комунальні послуги та регулярні платежі, розваги. Проаналізуйте, що гроші збираються. Так ви можете зрозуміти, де можна витрачати менше і без чого можна зробити на користь економії. Поспішайте планувати бюджет достроково і встановити ліміти витрат.



Кошти вкладених коштів можуть бути внесені в банківський рахунок, тому що відсотки поступово занурюється. Вони допоможуть офсетну інфляцію. Скільки потрібно зберегти? Це до вас, залежить від ваших цілей. Але якщо це сумочка, то вона повинна бути сумою, яка буде покрита від 3 до 6 місяців вашого перебування.



Ми сподіваємося, що ви з'ясували, як зберегти гроші. Якщо ви розвиваєте свою схему і розвинете звичку, вона вийде. No bigotry. Раніше ми поділилися думками Тітка Люба про те, що зріла жінка не може врятувати. Я думаю, що це потрібно зробити як правило. Збережіть гроші?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное