Ні пір'я і плями на підвіконні, голубці і слід заморожені, цінні життєві хакі

Що робити, якщо ваше житло свінгери? Звичайно, це милі птахи, але ми повинні визнати, що вони також мають достатньо проблем. Це всі види захворювань, сміття та сліди активного життя. У Франції поросятам називаються «лиття щурів». й

8835292

Багато голубів в темі запам'ятають неруйнівну історію. Одного разу на підвіконні побачила маленька Міша. Пташка виглядала надзвичайно сумним. Хлопці вирішили якось підняти голубку і залити його крихтою хліба, а також покласти невелику пластину води.

Яким був сюрприз Міша, коли партія з хлібними крихтами росла близько десятка голубів. Вони відвертають і відвертають все. Птахи подяки Хлопець був розчарований. І коли мама помітили сліди поросят на підвіконнях в таких кількостях, вона просто не знаю, як вона продовжить.



Кожна людина може лікуватися поросят по-різному, хоча б їх шкодники повинні бути визнані в будь-якому випадку. Але не панікувати, тому що виникає розчин до проблеми. Отже, ми розуміємо, чому голубці на підвіконні або на балконі небажані гості. Як отримати їх звідти без шкоди птахів? І може це зробити, що літаючі щури Ви не повернулися?



Коли справа доходить до позбавлення від голубів, немає необхідності побудувати щось жорстоке. Ви можете розводити голуби без агресії і нападу. Звичайно, ці птахи далеко від граціозних півень або крихітних милих колготи. Але знищити їх фізично буде висота кладки. Доведемо до навколишнього середовища.

Це стосується не тільки дорослих голубів, але і їх гнізд і яєць. Не поспішайте знищити гнізда голубця, якщо птахи вже не захоплюють їх потомство. У цьому випадку найбільш ефективно чекати на наступні 5-6 тижнів. Потім курча буде досить старий, щоб залишити. вся в сокуй



Перша антипігеонна хитрість буде безпосередньо пов'язана з WD-40. Це один універсальний Мотори активно використовуються. Необхідно зробити лише кілька манжетів і гайка качки, нарешті, незламні. Незамінність ВД-40 допоможе в боротьбі з вирощеними бортами. Запах спрей не порадує голубів і вони поспішають відходити.

Для другого життя рубати потрібно приготувати «драгонову суміш» червоного перцю, чорного перцю, оцту і води. Цей запах не повинен звертатись до птахів. Я не думаю, що вони прийдуть до вашого балкона або підвіконня після того, як пахне прийом. Але головне, що обидва ці трюки не завдають шкоди птахам.



Що робити, якщо багато голубів іноді зустрічаються так багато свінгериНе поганий запах буде приводити їх. При цьому обприскувачі можуть бути неефективними. Але ви повинні зробити щось, правильно? Спробуйте спеціальні репселенти птахів. Зазвичай вони встановлюються в садах або в дачних ділянках.

629389

Пілінги Ви також можете встановити багато блискучих елементів на балконі. Старі CD, дзеркала, утеплювач. Півонії навряд чи люблять це. Ну, якщо у вас є секрет ефективної боротьби з літаючими щурами, то обов'язково поділитися ними з нашими абонентами. Я впевнений, що це буде корисним для всіх, хто має такі знання на пікап.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное