Я купив генератор і пішов на роботу.

«Я купив власний генератор для освітлення влітку. Але я не думаю, що це може призвести до! – Ірина. вона живе і працює за кордоном, тому вона постійно допомагає своїй родині фінансово. Коли проблеми електроенергетики почалися в Україні, вона впевнена, що її сім’я завжди мала світла. Це призвело до серйозних родинних кварель. Які родичі не могли поділитися, читати далі в статті.



Я живу і працюю в Італії за останні 10 років. До тих пір, як я можу пам'ятати, я завжди був пригодником. І коли мій друг запропонував мені зламати тут, я відразу погодився. Хто знає, що він перетвориться на реальну роботу?

Я люблю себе, ніж вдома. Але я не забув мене на хвилину. Мій чоловік залишився додому. Завдяки мені вдалося побудувати приватний будинок поза містом. І мій син і дочка-в-одному купили квартиру з мене. Я пам'ятаю всіх!



Влітку, коли стало зрозуміло, що зима буде жорстким, я вирішив купити їх світлогенератором. Новини зауважив, що проблеми з електричною електроенергією. Дякуємо всім друзям!

Генератор серйозний. Можна використовувати тільки в приватному будинку. У літній період, коли я купив цей генератор, ми обговорювали варіант, що Бодка і Тонька доведеться пересуватися з батьком. Він не розумів, бо він жив один раз. Я знаю.



І тепер, коли немає світла в Києві годин, син остаточно вирішив тимчасово переїхати з міста. На машині йти не далеко за принципом, з Інтернетом, він якось ще й оселився все. Так ви можете працювати. Це точка.

Коли діти переїхали в будинок мого чоловіка, вони не відразу сказали мені, що сталося. Я дізнався, що мій син тепер живе там. Німець запитав мене, звичайно. Чому?

Тексти пісень, а це означає: Всі думки я не розумію. Вони не дивляться один одному. Тільки Я не думаю. Я не мав відносин з мамою з весіллям. Вона і я дуже відрізняється духом. Вона проводить дні в салоні краси. Я працюю для сім'ї.

р.

Так не дивно, що будинок Лариси темний. Вона не може турбуватися про себе. Тексти пісень, а це означає: Немає чоловіка навколо! Тепер ви розумієте, чому я хвилюю? Ви повинні дати свій кредит: вона може подбати про себе. Він добре вариться, теж. Я знаю, скільки мій чоловік любить їсти.

Я не хочу, щоб жінка живе поруч з сім'єю. Вона сказала, що вона була тут протягом декількох днів. Так само, просто перебування. Але потім виявилося, що в домашніх умовах вона завжди не має світла і холоду. Ось рай на землі: світло, газ і вода. Про нас

, Україна

Найцікавіше, що моя родина повністю задоволена компанією Larisky. Вона готує їх свіжі продукти харчування тричі на добу, очищає будинок. Мій чоловік любить його, тому що він звик, щоб зробити це самостійно. Що я думаю?

Звісно я ревно! Я не хочу повернутися до дому і дізнався, що дивна жінка оселилася в моєму будинку. Я прямий чоловік. Вона розповіла чоловіка про всі її страхи. Він просто сміється. Він говорить, якщо я так званий, це час для мене, щоб отримати будинок.



Але як я можу повернутися? В той час як я тут, моя сім'я має принаймні деякі фінансові подушки. Мій чоловік отримує копійку на своїй роботі! Зібрав мене, щоб купити 10 генераторів, щоб він міг продати їх зараз. Але я не думав про це.

О, я хотів би бачити його спів, якщо я насправді повернутися. Ми посидимо разом на зламаному трюбі і смоктати наші лапи всю зиму. Подаруй!

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Відносини між подружжям повинні базуватися на довірі. Якщо Ірина так звана, що Сватя може красти чоловіка під ніс, можливо, вона повинна дійсно йти додому. Ви не можете зробити всі гроші!



У таких складних випадках родичі повинні об'єднатися і допомогти один одному. Тим не менш, що кицька Ірина приносить користь всій родині. Що погано?

Що ти на цій історії?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное