Моя сестра про те, щоб зробити фантастичне весілля, хоча вона отримала нічого в її кишені, вона думає, що я повинен платити за це.

Вартість весілля дуже висока. Однак це не зупиняється багато людей. Вони ще мають чудові свята. Сестрою героїні нашої історії також захотіла торжество, але вона не мала грошей на неї. Чи сплачується брат за свято сестри?



Сьогодні видання. "Сайт" Він розповідає історію та просить вас відповісти на це питання.

Нема в історії. У мене молодша сестра, Оксана. Різниця між нами 16 років. На жаль, батьки вже давно намагаються мати другу дитину, щоб вона була привітна. І, звичайно, батьки з дитинства занурили всі її змії. Не турбувати мене багато, але в деякій точці вони повинні зупинитися. І вони, звичайно, не виходили.



Коли народився Оксана, її батьки були досить заможні. Вони просто починали свій бізнес, і речі пішли на гору. Але незабаром вони вигорли і залишалися з великою кількістю заборгованості. Я почав допомогти батькам трохи, тому що я бачив, наскільки важко було для них. Моє батько працював водієм таксі та мамою, як медсестра в лікарні. Ви знаєте, що заробіток невеликий.

Після школи я пішов на навчання у місцевому університеті, щоб не тягнути своїх батьків фінансово. Sophomore отримав роботу. Як ми це робили. Тоді я отримую роботу, одружився. Моя дружина і я почала жити з батьками. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.



Моя сестра була щаслива з таким спокійним і вимірним життям. Але моя сестра ніколи не була. Після школи вона вирішила навчатися в іншому місті. І не десь, але в столиці. Моє батьківство погоджено, хоча я не сказав. На жаль, забезпечивши життя сестри в столиці – це дороге задоволення. Але сестра сказала, що вона не була її проблемою, і її батьки просто прийняли її рішення.

На перший рік вони все ще встигли, але потім стали досить складними. Попросив мене платити сестри принаймні квартиру. Я не хочу, щоб зробити це, але я не можу залишити своїх батьків в цьому положенні. Моя тато працювала вдень і мій мама почав працювати вечори. Навіть так, вони пропустили його.



У столиці ми дізналися про нашу сестру. Ми думали, що вона виходить на роботу і дихає. Але вона прийшла додому. Сайда вона бажала від школи. Я був вражений на те, як вона була. Я спробував поговорити про її більш ніж один раз, щоб розповісти її, що це вже важко для батьків. Але всі мої слова, здавалося б, в тонке повітря. Оксани батьки не суперечать їй і вирішили надати їй, поки вона відпочила.

Її рік спокою простягається до 3. В цей час був знайдений хлопець. Одружена Оксани. Звичайно, це хороша новина, якщо не для одного нагородження. Моя сестра бажала грандіозне весілля. Не має копійки в кишенях, а її батьки не мають ніяких грошей. Так вони вирішили з цілою родиною, яка я, як старшого брата, повинні внести всі витрати.

р.

Нестерпно, вона помочила мене. Батьки роблять те, що хоче Оксана. І нехай це буде, але чому це все на мене? Я мав мій перший рік тому. І якщо ви запитаєте, що хтось допомогла нам в будь-який спосіб, я не сказав. Мама не встигла сидіти з онуком, бо вона завжди на боці. Я не говорю про гроші.

Але коли мова йде про Оксани, вона навіть не обговорюється. Я не знаю, що робити. Вартість весілля досить висока, для мене поодинці сума непристойна. Не пропустіть всі заощадження дружини і я врятував квартиру. Але якщо я відмовлюся, батьки будуть відхилені. І, швидше за все, в нові борги все ще окупляться за свято. Що робити?



Аудит сестри, звичайно, перетинає всі межі. Це радість, яку батьки не розуміють, і слідувати свинцю своєї дочки. Якщо було більше грошей. І падає на братські плечі. Звісно, допомога родині важлива і необхідна, але має бути рядок. Можливо, героя історії варто відмовитися від оплати вартості весілля. В іншому випадку сестра сидить на шиї для відпочинку свого життя. Що ви думаєте про цю ситуацію?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное