Бабця на весілля день сказав мені ніколи не взяти мій весільний ринг знову, я бажаю, що я слухав її.

З ювелірними прикрасами, пов'язаними з багатьма ознаками і переговорами. Особливо з весільними кільцями. Адже це не просто ювелірні вироби – це символ любові та сімейного щастя. Виявляється, що знімається кільце завойовує удачу. Сьогодні ми розуміємо, чому не потрібно видаляти весільні кільця і що це може призвести до.

289784

Редакція "Сайт" Він добре в народних знаках.

Дискусія навколо весільних кілець не припиняє сьогодні. Багато людей вважають, що носіння кілець є обов'язковим, тому що вона показує повагу шлюбу. Інші не подбають про це і знімають кільця відразу після свята фотосесія. Давайте дізнаємось, хто тут і як знайти середню землю.



По-перше, повернемося до знаків, які стають предметом обговорення. Народні переговори скажуть, що зняте весільне кільце призведе до знищення шлюбу. Вважають, що молоді люди, які не одягають кільця, постійно одягають дрібні речі.



Ви не можете відкликати своє кільце і дати йому іншій особі. Вважаю, що ця людина збере ваше щастя. Це також означає зраду і розлучення.



Ще одним сумним фактом є те, що хто прибирає весільне кільце залишиться вдово або вдоволення. І трохи більш радісне суперстування говорить про те, що кільце наш талісман від злих сил. Коли ви падали його, ви стаєте вразливими до зламаних людей.



В принципі всі ознаки погоджуються, що неможливо видалити кільця. Але куди ростуть ці перебіги? Задоволено традиції надання кілець на весілля. У минулому, коли золото було дорого, швидше за все, найцінніше володіння жінки. Якщо вона залишилася самостійно, то це кільце може бути продано і жити без хлібопродуктів на деякий час. Тому що жінки бояться знімати кільце, щоб не втратити таку дорогоцінну річ.



Таким чином, ці ознаки з'являються досить зрозумілими. Однак в сучасному світі вартість кільця не так висока. Звичайно, це життєрадісна втрата такої пам'ятної і дорогої речі, але це не питання виживання. Якщо ви вірите в всі ці ознаки або не до вас. Здавалося б, якщо люди мають гармонійні стосунки, то ніякі ознаки не будуть впливати на неї.

Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное