Я нещодавно відповідав мене, де я збираюся працювати.

Люди, які давно заміжали, знають, що сімейне життя не казка. Іноді ви повинні зробити жертви близькими. Це саме те, що героїня нашої історії, залишатися одруженим для дітей. «Я хочу розлучити чоловіка». Але тепер вона не знає, чи щаслива вона.



Редакція "Сайт" Він поділяє цю історію з вами. Може бути, ви можете надати деякі поради жінці.

Я хочу розлучити чоловіка і я нещодавно відставив. Я завжди думав, що після цього життя стає спокійним, але я не робив. Всі змінилися. І глиблю, я щасливий про це, але ніхто не знає мене. Але все в порядку.

Я народилася і піднялася в с. Зустрілася з майбутнім чоловіком. Він прийшов з сім'ї, які володіли земельними ділянками, тому батьки закликали мене швидше заміжати. Я був щасливий, але з часом я зрозумів, що це не мій чоловік. Але ніхто не в с. розлучився, не було прийнято. Ось чому вона зберегла життя, як і кожен інший.



Ми скоро мали дітей. Я занурила себе в догляді за ними. Хоча тут весь час я слухав, що погана мати, коханка, жінка і людина в цілому я. Коли я почала мріяти про розлучення. Але ніхто не розумію, тому я вирішив чекати.



Коли діти вже збиралися в школу, я успадкував квартиру в місті. Моя сім'я і я вирішив переїхати туди. Мені сподобалося дихання свіжого повітря. Я швидко знайшов роботу. Це був мій випуск. Але мій чоловік не міг жити в місті. Якщо він знайшов роботу, він пішов швидко.

720.46 р.

Я був єдиним, хто зробив гроші в сім'ї. Проте, навіть в цій ситуації, його постійний перепрогноз проти мене не зупинився. Я проживаю чоловіка, який не цінував мене. Але тоді я не можу залишити його без шкоди для дітей з нашим розлученням.

Діти виросли і почали їх сім'ї. І я не отримав розлучення. Як ви розлучаєте когось, що ви живете за чверть століття? Мій чоловік змушений мене прийняти цей крок.



Хочу розлучити чоловіка! Я нещодавно відставив. Однак це рішення мого чоловіка не влаштовує. Він негайно попросив, «Чи ви збираєтеся працювати зараз?» Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Я шукав його і знав, що він був чужим для мене. У житті нічого не пам'ятає, тільки поганяє і скандали. Як жити в житті? І я зрозумів, що не те, що я хотів.

У відповідь на його заяву, я просто сказав, що я хочу розлучення вас. Я запакую свої речі, перейдіть до с. матері. Це те, що я зробив, коли я ескорив його з квартири. На щастя, навіть дихання стало простіше. Я думав, що це було, де починався нове життя. Я зіткнувся з загальним непорозумінням.

Дітям подзвонити мені щодня і попросити мене взяти його назад. Моя дочка скаже мене, і сказала, що вона була захоплена мене перед матір'ю. В цілому, кажуть, що не в моєму віці показати такі концерти. І я дуже хворий на все це. Я не хочу йти з ним, маю шанс на нове життя. Не маю права? Я сподіваюсь, що я маю надію, що я не впадаю на свою персуацію.



Ми віримо, що жінка ухвалила правильне рішення. Ймовірно єдиним рішенням в її житті, яке стоїть за нею. Ми не думаємо. Вона просто хоче бути щасливою і має всі права бути. Діти вирощені і вони можуть зробити це якось.

Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное